خانه / اخبار کوتاه / گردهمایی روسای هیئت های تیراندازی شهرستانها، باشگاهها و کمیته های تخصصی استان فارس۱۴۰۲ برگزار شد

آئین کلنگ زنی احداث چاه با مشارکت خیر در روستای کنگ ریشه و افتتاح دو حلقه چاه کف شکنی شده روستاهای بخش مرکزی ( مجموعه آبرسانی فداغ)شهرستان گراش

به گزارش روابط عمومی امور آبفا گراش، روز چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه؛ با حضور دکتر ربانی زاده معاون استاندار فارس، قلندری قائم مقام شرکت آبفا فارس، طاهر زاده فرماندار گراش ، سرهنگ ستاری فرمانده ناحیه مقاوت سپاه گراش، فروزش بخشدار روستاهای بخش مرکزی ، نظری نمایده خیر و اعضای شورای اداری شهرستان گراش ، آیین کلنگ زنی احداث یک حلقه چاه آهکی با مشارکت خیر در روستای کنگ و ریشه و همزمان با آن افتتاح دو حلقه از چاهای کف شکنی شده روستاهای بخش مرکزی مجتمع فداغ برگزار شد .

*علیپورمدیرامورآبفاگراش:*
چاه شماره دو و سه مجموعه فداغ با کاهش آبدهی مواجه شده بود که کف شکنی آن در دستور کار قرار گرفت و با هزینه بالغ بر ۱۳ ميليارد ریال و با مشارکت بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سپاه گراش کف شکنی شد و مجددا وارد مدار بهره برداری گردید و حدود ۳۶۰۰ خانوار از این پروژه بهره‌مند گردیدند.
وی در خصوص کلنگ زنی احداث چاه کنگ ریشه افزود:
طی هماهنگی های بعمل آمده با بخشدار مرکزی و نماینده خیر یک حلقه چاه آهکی با عمق ۳۰۰ متر با برآورد هزینه ای بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال و با مشارکت خیر که ترجیح داده اند ناشناس باقی بمانند در روستای کنگ و ریشه حفر خواهد شد و روستاهای بخش مرکزی را پوشش خواهد داد.
محمد علی قلندری قائم مقام شرکت آبفا فارس* نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت دهه فجر بر موضوع اهمیت آب در ادیان الهی تاکید نمود و مشارکت خیرین در این مهم را ستودنی دانست.
قلندری از حضور خیرین در این امر خدا پسندانه تشکر نمود و در پایان نیز از مشارکت بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سپاه گراش و تمامی عواملی که در عرصه آبرسانی قدم بر می‌دارند تقدیر و تشکر نمود.
دکتر ربانی زاده معاون امور اقتصادی استانداری فارس* طی سخنانی از شکل گیری جهاد آبرسانی با مشارکت بسیج سازندگی در سطح استان پهناور فارس و رفع مشکلات آبرسانی در سطح استان از مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس و فرمانده قرار گاه بسیج سازندگی امام حسن مجتبی (ع) ضمن تقدیر و تشکر از این اقدام اعلام امیدواری نمود که این جهاد تا اتمام مشکلات آبرسانی در سطح استان ادامه داشته باشد.
. بنابراین گزارش محمود طاهر زاده فرماندار شهرستان گراش در آیین گشایش این پروژه در گراش گفت:*
دهه فجر شکوهمند انقلاب اسلامی بهترین فرصت و زمان ممکن جهت بیان و ارائه خدماتی است که توسط کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد.
وی افزود: آنچه امروز در شهرستان گراش در حال اجرا و بهره برداری است حاصل تلاش و کوشش فنی و مضاعف خدمت گذاران مردم در شرکت آبفا فارس می باشد. طاهرزاده فرماندار گراش در پایان سخنان خود از تلاش های مدیران شرکت آبفا فارس به پاس تلاش های گسترده جهت آبرسانی به مردم مناطق مختلف شهرستان گراش تقدیر نمود.
منبع : روابط عمومی آبفا

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


2 + 1 =