خانه / اخبار کوتاه / اقامه نماز عید قربان در فداغ

اجتماع بزرگ فاطمیون در فداغ

امروز عزاداران فاطمی پس از اجتماع در جلو حسینیه وحدت ، در حالی که در پیشاپیش آنان دسته های بزرگ زنجیرزنی حضور داشتند به طرف گلزار ملکوتی شهدای فداغ حرکت کردند.

عزاداران فاطمی در حالیکه در پیشاپیش آنان روحانیون و مسئولین محلی حضور داشتند به محض ورود به گلزار شهدا ، نسبت به مقام شامخ این عزیزان گلگون کفن ، ادای احترام گذاشتند

عزاداران فاطمی بعد از مراسم زنجیرزنی و سینه زنی در گلزار شهدا، به حسینیه وحدت مراجعه و در این مکان مقدس ، به عزاداری و نوحه سرایی پرداختند.

حجت الاسلام عباسی در جمع پرشور عزاداران فاطمی با اشاره به زندگانی آن بانوی بزرگ اسلام ، تنها راه نجات بشریت را ، پیروی از سیره و روش آن بانوی بزرگ اسلام دانستند.

در پایان این مراسم معنوی ، عزاداران ، از خوان آن بانوی بزرگ بهره مند شدند

نظیر این مراسم ، دیشب نیز با حضور مردم عزادار فداغ ، در حسینیه وحدت بر گزار گردید

IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۰۹۳۱۴۱ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۰۹۳۱۴۸ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۰۹۳۱۵۴ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۰۹۴۶۲۷ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۰۹۴۶۳۱ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۰۹۴۸۱۴ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۰۹۴۸۲۳ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۰۹۴۹۳۰ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۱۱۵۵۲۵ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۱۱۵۵۳۵ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۱۱۵۵۴۹ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۱۱۵۶۴۴ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۱۱۵۶۵۸ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۱۳۰۱۲۸ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۱۳۰۱۳۴ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۱۳۰۱۳۹ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۱۳۰۱۴۷ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۱۳۲۵۱۳ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۱۳۲۵۲۷ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۱۴۰۰۴۶ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۱۴۰۰۵۴ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۱۴۰۰۵۹ IMG_۲۰۱۵۰۳۲۴_۱۴۰۱۱۳

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 1 = 3