خانه / اخبار کوتاه / خبرنگاران فداغی مقیم بندرعباس حادثه تروریستی شاهچراغ را محکوم کردند

ارتقاء کانون فرهنگی هنری لارستان به کانون فرهنگی لارستان، خنج و گراش به مرکزیت لارستان

طي مراسمي با حضور دکتر جعفرپور نماینده مردم شریف لارستان،خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، قاضی زاده معاون امور استان ها ستاد کانون های فرهنگی مساجد کشور، طاهریان معاون فرهنگی هنری ستاد کانون های فرهنگی مساجد، باقری معاون مالی- اداری دبیرخانه کانون فرهنگی مساجد استان، زمانی معاونت قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، احمدی مشاور استاندار در امور قرآنی مساجد فارس، نجیب زاده فرماندار ویژه لارستان، جاهدي فرمانده سپاه و جمعی از معتمدین و مسئولان ادارات، نمایندگی دبیرخانه کانونهای فرهنگی مساجد لارستان به کانونهای فرهنگی هنری مساجد لارستان، خنج و گراش به مرکزیت لارستان ارتقا يافت.

در بخشي از اين مراسم دکتر جعفرپور طی سخنانی از حضور مسئولین خنج، گراش و بخش های اوز-جویم-بیرم-صحرای باغ-بنارویه و مرکزی تشکر نموده و اظهار داشت اصیل ترين فعالیت های فرهنگی از مساجد شکل می گیرد و این از ابتکارات نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد که به دور از برخی آلودگی های فرهنگی در آن خدمت صورت مي گيرد. وي افزود: در این کانون های فرهنگی هنری مساجد می باشد که شاهد رشد و نمو فرزندانمان بوده و می توانیم آینده انقلاب اسلامی را به دست این فرزندان بسپاریم.

وي در ادامه اظهار داشت: فعالیت کانون فرهنگی هنری در جای جای حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش فراوان است. دکتر جعفرپور ادامه داد: امروز شاهد ارتقاء کانون فرهنگی هنری لارستان به کانون فرهنگی لارستان، خنج و گراش به مرکزیت لارستان می باشیم و آن را به مردم حوزه انتخابیه تبریک می گويم.

لازم به ذکر است دکتر جعفرپور به همراه هیئت همراه همچنين در مراسم کلنگ زنی ساختمان کانون فرهنگی هنری مساجد، افتتاح کتابخانه حوزه علمیه علی بن ابی طالب(ع)، افتتاح کانون فرهنگی هنری دانشگاه آزاد و همچنین بازدید از کانون فرهنگی هنری برادران و خواهران مصباح الهدی مسجد امام جعفر صادق(ع)شرکت نمود.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی دکترجعفرپور
48om7gd2b5w9m80t7d1d

drc504zhiv165a06rb6y

q6xq065qlrxe2k01k96g

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + 6 =