خانه / اخبار کوتاه / گردهمایی روسای هیئت های تیراندازی شهرستانها، باشگاهها و کمیته های تخصصی استان فارس۱۴۰۲ برگزار شد

اطلاعيه مهم فداغ نيوزدررابطه با انتخابات

مديريت محترم فداغ نيوز دررابطه با انتخابات مجلش شوراي اسلامي اطلاعيه اي خطاب به مردم لارستان بخصوص مردم هميشه درصحنه فداغ منتشرنمودند: ملت ایران با حضور میلیونی خود در انتخابات فردا 12 اسفندماه یک بار دیگر وفاداری خود به نظام و ارزش های اسلامی و در رأس آن معظم رهبری را به اثبات خواهند رساند.
این مهم را در راهپیمایی یوم ا… 22 بهمن به عینه دیدیم و همچنان که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امنیت کشور را تضمین کرد و این پیام را به گوش جهانیان مخابره کرد که ملت ایران به ارزش های نظام اسلامی وفادار است، با شوری میلیونی پای صندوق های اخذ رأی حضور پیدا خواهند کرد.
بر پایه این خبر، اعلام آمادگی های مردم، مسؤولان و سازمانهای مردم نهاد نشان می دهد مردان و زنان این مرز و بوم در انتخابات 12 اسفند ماه با پیروی از فرمایشات مقام عظمای ولایت ضمن حضور حداکثری درانتخابات نمایندگان اصلح را به مجلس خواهند فرستاد.
فداغ نيوزدر اطلاعیه ای مردم را به حضور گسترده در انتخابات دعوت کرد.
به اعتقاد مردم متدین و آگاه ما در شرایط حساس کنونی ایران و جهان، انتخابات مجلس شورای اسلامی تنها میدان گزینش نمایندگان تازه ای برای خانه ملت نیست بلکه عرصه تقابل با شیطان صفتانی است که چشمان نا پاک خود را معطوف این نظام الهی به عنوان الگوی نهضت بیداری اسلامی نموده تا با مشاهده کمترین تزلزل توطئه ها و اهداف شومشان را با غوغا سالاری و نیرنگ تداوم بخشند.
در این میان مردم ولایتمدار و با بصیرت فداغ ولارستان همگام با مردان و زنان مؤمن و متدین کشورمان می روند تا در تجدید بیعت جاودانه و پایدارخودبا امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری جلوه ای زیبا از مردم سالاری دینی و عمل به وظیفه ای اسلامی و ملی را با شکوه هرچه تمامتر به نمایش بگذارند.
بر این اساس ما از مردم فهيم فداغ ومقيم بندرعباس مي خواهيم جهت باشكوهتر برگزارشدن انتخابات لارستان فردابعداز ظهر به سوي فداغ حركت نمايند وبه نماينده محبوب خود راي دهند
وعده ديدار محل جمع آوري آراي مردمي وپاي صندوقهاي راي درفداغ

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 + = 8