خانه / اخبار کوتاه / هنرنمایی دو بانوی فداغی در بازیهای بومی محلی و صنایع دستی در شهر لار

افتتاح پمپاژ آب و چند طرح عمرانی دیگر در دومین روز از هفته دولت در فداغ

ایستگاه پمپاژ و مخازن آب فداغ و چندین طرح عمرانی دیگر در دومین روز از هفته دولت با حضور مسئولین ادارات اجرایی شهرستان گراش در فداغ افتتاح یا کلنگ زنی شد .
امروز دوشنبه سوم شهریورماه و در دومین روز از هفته دولت چندین طرح عمرانی با حضور اصغرفرودی فرماندار ، معاون سیاسی – امنیتی و امور اجتماعی فرمانداری ،فضلی بخشدارمرکزی ، سیدعلی خلیلی مدیرروابط عمومی شرکت آبفا فارس ، سیاوش خورسند مدیرامورآبفا، جمشیدی مدیربنیادمسکن شهرستان گراش ، روسای ادارات جهادکشاورزی ، منابع طبیعی ، بنیادشهید و امورایثارگران ، هلال احمر ، بهزیستی ، کمیته امداد و فرماندهی ناحیه سپاه شهرستان گراش و فرماندهی و پرسنل حوزه مقاومت امام خامنه ای (مدظله ) و نیروی انتظامی فداغ ، دهیار و اعضای شورای اسلامی و جمعی از مردم و معتمدین محلی افتتاح و یا کلنگ زنی شد .
ایستگاه پمپاژ و مخازن آب فداغ از جمله پروژه های مهمی بود که امروز با حضور مسئولین رسما افتتاح شد .
ایستگاه پمپاژ ، آب چاه های عمادده را به مخازن اصلی فداغ هدایت و سپس در شبکه تزریق می نماید .این ایستگاه و دو مخزن دیگر که جمعا 1100 متر مکعب ظرفیت دارند با هزینه ای بالغ بر 19000000000 ریال ساخته شده است .
با افتتاح این این پروژه آب مناطق پاسگاه انتظامی تا شهرک اندیشه و چاه نبی و شهرک غربی فداغ ، از طریق این منبع تامین خواهد شد
کلید استارت این پروژه در زمان حسینعلی نورسته به عنوان مدیر آبفای روستایی زده شد . در ان زمان تعدادی از لوله آن نیز کار گذاشته شد .
در زمان ریاست نوشادی بر امور ابفای روستایی مجددا تعدادی لوله کار گذاشته شد و منبع اب بالای ارتفاعات سد شاه نعمت الله نیز توسط ایبشان افتتاح گردید .
زمان ریاست مویدی در آبفای روستایی نیز کارهای تکمیلی از جمله ایستگاه پمپاژ و ادامه خط لوله از شهرک نبی تا منبع شهرک اندیشه صورت گرفت .
در واقع تکمیل کننده این پروژه مهم آقای مویدی بودند.
هرچند عدم حضور ایشان در لحظه افتتاح کاملا به چشم می امد اما آقای خورسند به عنوان مدیر آبفا بارها از تلاشهای ایشان تشکر کردند .
ساخت دو پارک محله ای در فداغ به مساحت 250 متر مربع و هر کدام با اعتبار 120 میلیون تومان از محل اعتبارات داخلی دهیاری و کلنگ زنی پروژه 60 واحدی با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد تومان از محل اعتبارات داخلی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ، بازدید از طرح اشتغال زایی پرورش شتر مرغ توسط قاسم دست سوز و افتتاح خانه هلال هلال احمر شهرستان در فداغ ف از جمله طرح هایی بود که امروز با حضور مسئولین شهرستان در فداغ افتتاح و یا کلنگ زنی شد

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 1 = 4