اخبار کوتاه :
همایش بزرگ پیاده روی بمناسبت هفته هوای پاک در فداغ برگزار شد         قرعه کشی قطعات اراضی شهرک ولی عصر فداغ انجام گرفت و نفرات انتخابی اعلام شدند         ساخت و ساز در حریم و بستر رودخانه بالنگستان و جای خالی کارشناسی و نظارت         جلسه حل بحران سیل با حضور معتمدین و مقسم داران فداغی         همایش بزرگ پیاده روی به مناسبت هفته هوای پاک در فداغ         جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان در بخش بیرم لارستان         عملیات۶ساعته جهادی پایگاه مقاومت بسیج جوادالائمه(ع) جهت آبرسانی به روستا های لب اشکن ،بشیرآباد،حسین آباد،حیدرآباد وخلیلی         حضور حسین‌زاده در جمع مردم فداغ و بازدید از رودخانه فصلی بالنگستان و منازل آسیب‌دیده         نمایشگاه بزرگ ام المصائب به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در فداغ         راهکارهای مناسب جهت عدم تکرار خسارات ناشی از سیل در فداغ         بازدید مدیرکل تقسیمات کشوری از فداغ جهت پیگیری ارتقا به بخش؛ فرصتی که می توانست بهتر مدیریت شود.         بازدید مدیرکل تقسیمات کشوری از اوز و گراش جهت پیگیری ارتقا فداغ         کودکان ۳ تا ۶ ساله در فداغ بینایی سنجی می شوند         افتتاح مرکز نیکوکاری “دردانه هستی” با محوریت کاهش آسیب های اجتماعی در محله نظری شهر میناب         زمین های بی نام… نام های بی زمین..        
خانه / اخبار کوتاه / زمین های بی نام… نام های بی زمین..

بازدید مدیرکل تقسیمات کشوری از فداغ جهت پیگیری ارتقا به بخش؛ فرصتی که می توانست بهتر مدیریت شود.

بازدید مدیرکل تقسیمات کشوری از فداغ جهت پیگیری ارتقا به بخش؛ فرصتی که می توانست بهتر مدیریت شود.

*صدای فداغ:* زهرا احمدی مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری به اتفاق حسن فائضی کارشناس تقسیمات کشوری، ابولی بخشدار مرکزی و غلامپور فرماندار شهرستان گراش پنج شنبه نهم دی ماه از فداغ بازدید کردند.
دلیل حضور مدیرکل و کارشناس تقسیمات کشوری پیگیری ارتقای فداغ به بخش عنوان شده است.
این بازدید با هماهنگی استانداری فارس صورت گرفت و مسئولین در فداغ پس از بازدید از بافت شهری و نیز وضعیت توسعه و پیشرفت روستا، در خصوص امکانات و نیز سابقه تاریخی فداغ تحقیق کردند.
در این دیدار به جز اعضا شورا و دهیار، صرفا اقای علی اصغر خاکبیز به دلیل پیگیری های مربوط به پرونده ارتقا در شورای پنجم در این دیدار حضور داشت.
به دلیل وجود ایرادات فنی در پرونده ارتقا فداغ؛ بعضی از مشکلات سابق همچنان پابرجاست و متاسفانه قول قطعی برای اتمام پرونده در کوتاه مدت دریافت نشد.
لازم به ذکر است که در همین سفر مسئولین از بیدشهر اوز نیز بازدید داشتند که تفاوت های فاحش این دو دیدار باعث انتقاد بسیاری از صاحب نظران فداغی شد.
در بیدشهر شاهد بودیم که شورای شهر، امام جمعه، جمعی از معتمدین و خیرین شهر و شهرستان، رییس شورای شهرستان، منشی بخشدار و حتی گروهی از دانش اموزان بیدشهری جهت اجرای سرود در آن دیدار حضور داشتند؛ اما در مقابل در فداغ صرفا به اعضا شورا و دهیار و یک فرد خاص بسنده شد و از ظرفیت معتمدین، خیرین و صاحب نظران فداغی استفاده نشد!
سوال اصلی اینجاست: این دیدار به سفارش چه کسی بصورت کاملا خصوصی برگزار گردید و نتیجه نهایی این بازدید میدانی چه بود؟
بهتر نبود برنامه ریزی و مدیریت بهتر و منظم تری برای این بازدید مهم و حساس انجام گیرد تا بهتر و سریعتر به نتیجه مطلوب مان برسیم؟
اصلی ترین مشکل در ارتقا فداغ به بخش همچنان پابرجاست و باید پرسید وعده های سابق در حل آن موضوع چرا به سرانجام نرسیده است؟

✍🏻: فاضل نریمانی

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 + 7 =