خانه / اخبار کوتاه / هنرنمایی دو بانوی فداغی در بازیهای بومی محلی و صنایع دستی در شهر لار

بنر طراحی المان اختصاصی فداغ لاتین بر روی دیوار بازارچه جهان نصب شد.

بنر طراحی المان اختصاصی فداغ لاتین بر روی دیوار بازارچه جهان نصب شد.

*صدای فداغ:* اجرای المان نام شهرها به زبان لاتین در ورودی هر شهر، موضوعی ست که بسیاری از دهیاران و شهرداران به دنبال عملیاتی کردن آن هستند.
در فداغ نیز طراحی المان اختصاصی فداغ لاتین با صرف ماه ها زمان توسط دهیار صورت گرفت.

این طرح که با الهام از شعار «جهانی بیاندیشیم؛ بومی عمل کنیم» صورت گرفته با استفاده از عناصر بومی طراحی و منتشر شد.

امروز در آستانه عید سعید فطر و مقارن با دو مناسبت ملی دیگر یعنی روز ملی شوراها و روز معلم، طرح پیشنهادی در قالب بنر تهیه و بر روی دیوار بازارچه جهان نصب شد.

انتظار می رود صاحب نظران و کارشناسان فنی با بررسی دقیق طرح، نظرات، انتقادات و پیشنهادات تخصصی خود را به طراح اثر استاد نریمانی منتقل نمایند تا در اجرای نهایی فیزیکی مورد توجه قرار گیرد.
نکته مورد توجه در این خصوص محل نصب بنر می باشد. متاسفانه به علت عدم دسترسی به دیوار تمیز و قابل دید، اجبارا بر روی این دیوار نصب شده است.

*دهیاری فداغ از همه اهالی فرهیخته تقاضا دارد دیوارهای منازل خود را که در دید عموم بالاخص مسافران و رهگذران قرار دارد در اختیار نهادهای تبلیغاتی قرار ندهند تا در سال های پیش رو بتوان با اجرای طرح های زیباسازی فضای شهری، نمایی بهتر و در خور شأن مردم را بر روی آنها اجرا نمود.*

بی شک موضوع زیبا سازی فضای شهری از جمله مهمترین مواردی خواهد بود که مورد توجه ویژه اعضا شورا و بالاخص دهیار فداغ قرار خواهد گرفت و می طلبد که همه اهالی جهت هرچه زیباتر شدن فضای شهرمان همکاری بیشتر و جدی تری با مسئولین محلی خود داشته باشند.

نریمانی دهیار فداغ همچنین در خصوص جانمایی طرح در ورودی فداغ نیز خواستار اظهار نظر تخصصی اهالی بالاخص کارشناسان فنی معماری و شهرسازی فداغی شد.

*امید داریم اعضا شورای اسلامی با تصویب طرحی قاطع، مانع دیوار نویسی تبلیغاتی افراد بر روی دیوارهای اصلی شهر شوند و بجای آن به شرکت ها پیشنهاد نصب بنر تبلیغاتی شان در جای معین و مشخص را بدهند تا بیش از این شاهد چهره زشت بعضی فضای های شهری مان نباشیم.*

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


4 + 7 =