خانه / اخبار کوتاه / آئین وداع با شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس در فداغ برگزار شد

جشن پایان دوره پیش دبستانی با وجود هزاران کمبود

جشن پایان دوره پیش دبستانی آل یاسین در فداغ بر گزار گردید .

آقای محمود طاهری با اعلام این خبر فرمودند: جشن پایان دوره فارغ التحصیلان  پیش دبستانی آل یاسین در فداغ در حالی برگزار گردید که ما در سالی که گذشت با کمبودهای فراوانی روبرو بودیم .

سرپرست کودکستان فداغ در رابطه با چگونگی راه اندازی این مرکز در فداغ ، درمصاحبه با خبرنگار فداغ نیوز فرمودند:

زمین  این مرکز در زمان شورای قبلی  از آقای اسدالله کهنسال  خریداری گردیده است  که توسط خیر اردی فداغی الاصل ساختمان آن بنا گردیده است .

این ساختمان شامل یک سالن و دوکلاس می باشد که  از سال 1388 به آموزش و پرورش  گراش واگذار گردیده است و از آن زمان سرپرستی  این مرکز توسط آقای محوری رئیس اداره آموزش و پرورش گراش به  بنده (آقای محمود طاهری)  واگذار گردیده است .

به گفته آقای طاهری اولین مربیان پیش دبستانی فداغ  خانم ملیحه پورغلام  و نرگس کرمی از فداغ بودند که علارغم همه کمبودها  و فقط به عشق بچه ها و مردم فداغ ، فعالیت خود را شروع کردند .

آقای طاهری در ادامه فرمودند : با دوندگیهای فراوان  در شیراز و گراش توانستم  درآبانماه  سال 1391  مجوز رسمی  پیش دبستانی را در فداغ بگیرم .

در حال حاضر پیش دبستانی فداغ به صورت غیر دولتی  مجوز دار،  و با ظرفیت سه کلاس و به صورت مختلط  ، فعالیت می کند .

مربیان حال حاضر این پیش دبستانی  خانم سمیه رنجبر و خانم اعظم رستگار وخانم ملیحه پورغلام  می باشند .

آقای طاهری در ادامه  فرمودند: پیش دبستانی فداغ با رویکرد  مکتب القرآنی  اداره می شود. یعنی  این مرکز از زیر مجموعه های  مکتب القرآن شیراز که آن هم از زیر مجموعه های مکتب القرآن  قم ،  بنام علی ابن حمزه می باشد .

آقای طاهری در پایان گلایه هایی هم داشتند از سنگ اندازی بعضی افراد و اینکه بعضی از خانواده ها از شهریه فرزندان خود شاکی هستند .

جهت اطلاع این عزیزان باید بگویم که ما مربیان را بیمه کرده ایم و تنها  مبلغ بیمه ماهیانه هر کدام از آنان تقریبا 2000000 ریال می باشد .حالا این مبلغ را با اجاره  ساختمان و حقوق مربیان محاسبه کنید پی به مخارج  آن خواهید برد

آقای محمود طاهری در پایان از خیرین عزیز فداغی خواست جهت رفاء فرزندان خود و به دلیل اینکه این مرکز فاقد کولر می باشد جهت تهیه آن اقدام فرمایند .

ش

هعع

ب

تا

جح

حخ

س

 

 

 

 

 

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. اکبر زمانی

    ضمن عرص سلام خدمت اقای طاهری. وبقیه پرسنل مهد کودک فداغ و تبریک روز معلم خدمت ایشان و تمامی معلمان عزیز و ارجمند بنده پدریکی از شاگردان مهد کودک با کمال افتخار با مهد کودک و شخص مدیر محترم جناب اقای طاهری همکاری مینمایم و ازبقیه خواهشمندم. ک با ایشان همکاری نماییند

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 4 = 8