خانه / اخبار کوتاه / بیش از هشت ماه محرومیت از هشت میلیارد تومان بودجه محرومیت زدایی…! سهم بخش فداغ و خلیلی کجاست؟

حضور حسین‌زاده در جمع مردم فداغ و بازدید از رودخانه فصلی بالنگستان و منازل آسیب‌دیده

حسین‌زاده در جمع مردم “فداغ” حضور یافت و از رودخانه فصلی “بالنگستان” و منازل آسیب‌دیده دیدن نمود
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده، مهندس حسین‌زاده نماینده مردم شریف لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی در ادامه پیگیری مشکلات مردم ناشی از سیل اخیر پس از بازدید از سد و زمین‌های کشاورزی “باغ” در بخش صحرای باغِ لارستان، در فداغ حضور یافت.
وی باحضور در جمع مردم فداغ در شهرستان گراش پیگیر مسائل و مشکلات آن‌ها شد و به گلایه‌ها و درخواست‌های مردم در خصوص سیل اخیر گوش داد.
حسین‌زاده با تاکید بر ضرورت کمک‌رسانی و بهبود وضعیت فداغ اظهار داشت: بنده به طور جد پیگیر رفع مشکلات فداغ در حوزه‌های گوناگون به خصوص در ماجرای سیل اخیر هستم. مردم فداغ پیش از این باید به خواسته‌های خود دست پیدا می‌کردند، اما اکنون تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا آن عقب‌ماندگی‌ها جبران شود.
وی در خصوص سیل اخیر و آسیب‌های وارد شده به زمین‌های کشاورزی و منازل مسکونی فداغ نیز گفت: برآورد خسارات توسط فرمانداری و ادارات شهرستان صورت گرفته و مسئولان باید پیگیر اختصاص کمک‌ها و تسهیلات باشند تا آلام مردم کاهش یابد.
در این بازدید که مهندس شبانی مدیرکل راه و شهرسازی لارستان و جمعی از مسئولان محلی نیز حضور داشتند، وضعیت رودخانه فصلی بالنگستان و منازل آسیب‌دیده مورد بررسی قرار گرفت.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 3 = 6