خانه / اخبار کوتاه / آئین وداع با شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس در فداغ برگزار شد

حمله داعش به ایران را شوخی نگیریم

1054583_630
حمله داعش به ایران را شوخی نگیریم
به گزارش مشرق”احمد شوهانی” نماینده مردم ایلام، مهران، ایوان و چرداول، به تحرکات اخیر گروهک تروریستی «داعش» اشاره کرد و گفت: موضوع داعش جدی است ولی مسئولان آن را جدی نمی‌گیرند.

وی افزود: موضوع داعش مستقیما امنیت ملی ما را تهدید می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: در حوزه انتخابیه من 425 کیلومتر مرز مشترک با عراق داریم، اخیرا به امیر پوردستان که به مجلس آمده بود؛ گفتم در استان من نیروی کافی ندارید، که گفت بله درست می‌گویید.

وی ادامه داد: به فرمانده نیروی زمینی ارتش گفتم پس شما موضوع داعش را جدی نمی‌گیرید، در مرز، ما چهار تا پاسگاه داریم که در هر پاسگاه 10 نیروی مرزبانی وجود دارد و این‌ها آسیب پذیر هستند.

شوهانی تاکید کرد: نتوانستیم مرزها را محکم کنیم و خیلی خلاء مرزی داریم.

وی افزود: سوریه و عراق هم جزو امنیت ملی ماست ولی بعضی اوقات داعش تا فاصله 40 کیلومتری مرزهای ما پیش روی کرده و الان هم در همین حدود است.

شوهانی گفت: وقتی مردم می‌خواستند برای مراسم اربعین به کربلا بروند داعش را از مسیر کربلا دور کردیم تا به مردم نزدیک نشوند.

وی با اشاره به سخنان وزیر کشور که گفته است، اگر داعش تا فاصله 40 کیلومتری مرزهای ما پیش روی کند، ورود خواهیم کرد گفت: فرض کنید داعش امشب به 35 کیلومتری آمد، چگونه می‌خواهیم مقابله کنیم چرا که زیرساخت‌ها آماده نیست.

وی ادامه داد: داعش به دنبال تقسیم عراق است و حتی بغداد را در اقلیم سنی قرار دادند و دشمنان می‌خواهند داعش را تثبیت و سپس تقسیم عراق و سوریه را عملیاتی کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: این کمیسیون نیز صرفا افراد را دعوت می‌کند و از آن‌ها توضیح می‌خواهد ولی ما که نمایندگان استان‌های مرزی بوده و درگیر این مسئله هستیم می‌دانیم چه خبر است.

شوهانی تاکید کرد: به همه مسئولان می‌گویم حمله داعش به ایران را شوخی نگیرید.

وی ادامه داد: آن‌ها که به عراق و سوریه حمله کرده‌اند هدفشان ایران است.

نماینده مردم ایلام، مهران، ایوان، چرادول اظهارداشت: اگر عراق و سوریه را بگیرند قدم بعدی ما هستیم و داعش با روحیه و امکاناتی که دارد به راحتی دست بردار نیست.

وی تاکید کرد: باید آمادگی ما در مرزها صددرصدی باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: در سال‌های گذشته در مرزهای شرقی اقدامات خوبی صورت گرفته ولی مرزهای غربی را جدی نگرفته‌ایم بنابراین در این مناطق خلاء مرزی داریم.

شوهانی در پایان گفت: با صحبت‌هایی که اخیرا شده امیدواریم شاهد تحرک بیشتری در این رابطه باشیم.

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. بادرود … درقدیم که در مکتب خانه تعلیم میگر فتیم از جمله کتابی که خو اندیم – موسی و شبان بود – چون حضرت موسی خودش چو پان بود هر و قت دلش میگر فت سری به بیا بان میزد روزی در صحرا گشتی میزد دید چو پانی با صدای بلند با خدا راز و نیاز میکرد میگفت ایخدا بیا تا رو یت را بشو رم ایخدا بیا تا پا یت را بشورم ایخدا بیا تا قبا یم را بتو بپو شا نم ایخدا بیا تا شیر تازه برایت بد و شم و خودم بد هانت بدهم واز این گفتار ها حضر ت مو سی انرا میشنید به چو پان نهیب زد که این لا طا لا ئلا ت چیست وکفر میگو ئی چوپان نا را حت و غمگین گو شه ای نشست فورا ندا به حضر ت موسی رسید که چرا بنده مارا رنجا ندی — تو برای و صل کردن امدی … نی برای فصل کردن امدی .. هر چه زود تر و بنده مارا را ضی کن حضرت مو سی امد نزد شبان وعذر خو اهی کرد وگفت . هر چه میخو اهد دل تنگت بگو . و چند تا شکلات مارس و سینیکرز هم به داد که اابته خر مای خشک بود
    ولی اینک داعش ملعو نتر از ملعون با لبا س سیاه لعنتی تر از خو دش صد ها بند گان خدارا بیگناه لباس نا رنجی میپو شا ند وبا کارد که ما نند تیغ قدیم سلما نیها به چرم میکشیدند به چرم میکشد وانرا چرب و تیز میکند وان شاه رگی که خدا — انی اقرب الیکم من حبلل الورید — گفته میبرد . همه اش هم بگردن خدا میا ندا زند چرا خدا یکد سته .. طیرا ابا بیل .. نمیفر ستد که این درو غگو یان و حشی خو نخوار بسزای عملشان برسا ند . ولا اقل این حرف شیطان در ست در نیا ید که من گفتم این بشر را که در زمین خلیفه کردی . یفسد فی الا رض و یفسک دماه ..

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 + = 5