اخبار کوتاه :
فداغ قهرمان بازیهای فوتسال روستایی و عشایری شد         فداغ با برتری برابر حسین آباد به فینال مسابقات روستایی و عشایری راه یافت         بانوی فداغی نفر برتر جشنواره فرهنگی هنری استان هرمزگان شد         برنامه نیمه نهایی مسابقات فوتسال روستایی و عشایری دهه مبارک فجر اعلام شد         برندگان مسابقه پیامکی و نقاشی ویژه دهه ی مبارک فجر در فداغ اعلام شد         راهپیمایی متفاوت مردم فداغ در ۲۲بهمن ماه         بازدید معاونت اداره آموزش و پرورش گراش از آموزشگاههای لب اشکن و خلیلی         برگزاری مسابقه تیراندازی به اهداف پروازی بمناسبت ایام الله دهه فجر در فداغ         برنامه افتتاح و کلنگ زنی پروژه های بخش مرکزی شهرستان گراش بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر اعلام شد         حاج نامدار نریمانی به رحمت ایزدی پیوست         ابلاغیه بنیاد مسکن و واجدین شرایط دریافت زمین مجرد در صف انتظار         اسامی نهایی و قطعی واجدین شرایط دریافت زمین اعلام شد         پیام تقدیر و تشکر بخشدار مرکزی شهرستان گراش از اختصاص بودجه ورزشی به چهار روستای این بخش         خط انتقال برق را دریابید         خوشبختانه از نظر مسئولین ، فداغ در زمینه امکانات ورزشی هیچگونه کمبودی احساس نمی کند        
خانه / اخبار کوتاه / خوشبختانه از نظر مسئولین ، فداغ در زمینه امکانات ورزشی هیچگونه کمبودی احساس نمی کند

خط انتقال برق را دریابید

در هفته گذشته موضوعات مختلفی از دغدغه های اهالی بالاخص جوانان فداغی در گروه خبر و تحلیل *صدای فداغ* مطرح شد که عبور خط انتقال برق فشار قوی از زمین های کشاورزی اهالی مهمترین دغدغه اعضا بود.
با توجه به نیاز شرکت نفت واقع در فداغ به استفاده از برق فشار قوی و نیز عدم جوابدهی مناسب ایستگاه تقویت فشار فداغ، مسئولین این پروژه ملی تصمیم بر انتقال برق فشار قوی از مبدا لامرد به محل این شرکت نمودند.
خط انتقال مذکور پس از عبور از کوه های جنوبی فداغ، در مسیر خود از زمین های کشاورزی شخصی اهالی عبور میکند که این موضوع باعث نگرانی و اعتراض مالکین و جمعی از جوانان دلسوز فداغی شده است.
آنچه مشخص است این است که این طرح بدون جلب رضایت اهالی و زمین داران صورت گرفته و شرکت متولی موظف است در جهت جلب رضایت مالکین و پرداخت خسارت به آنها اقدام نماید.
قابل ذکر است که هر کدام از مالکین میتوانند با طرح شکایت به مرجع قضایی نسبت به ادامه روند انتقال اعتراض نمایند تا تکلیف جبران خسارات و نیز موضوع احتمالی احداث جاده اختصاصی و حفظ حریم ان نیز مشخص گردد.
از شورای محترم اسلامی فداغ خواهشمندیم بصورت ویژه پیگیر این موضوع باشند و در جهت احقاق حق همشهریان بالاخص کشاورزان تمام تلاش خود را انجام دهند.
بدیهی است اعضا گروه خبر و تحلیل صدای فداغ امادگی خود را برای هر نوع کمک و همکاری با اهالی و‌مسئولین محلی در شورای اسلامی اعلام میدارد.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 5 = 8