اخبار کوتاه :
با مدرس خانم ارینب زارعی خبرنگار شوید         تیراندازی تاکتیکال گردان ۸۵۵ فداغ در میدان تیر شهید حاج قاسم سلیمانی         علی اکسیر مدیر عامل خانه مطبوعات هرمزگان شد         واکنش مسئولین ورزشی به شکست سنگین تیم فداغ در برابر دیده بان         جلسه بررسی مشکلات فداغ و تابعه با حضور مسئولین شهرستان         تسطیح ورودی و محوطه مجموعه ورزشی شهدای فداغ توسط شورای ورزشی         گلایه مردم لب اشکن/ سرویس مدارس دغدغه اصلی خانواده ها         اطلاعیه فوری / رزمندگان معسر فاقد مسکن اقدام نمایند         آیا زمان تغییر در دهیاری فداغ فرا نرسیده است؟         تکمیل پروژه فضای سبز فداغ در برنامه شورای اسلامی         برتری پرسپولیس فداغ برابر تیم شهدای خلیلی         اعلام آمادگی مجموعه بسیج فداغ جهت برخورد فوری با موارد مشکوک امنیتی         فرشته دندان سومین کتاب مهتاب تقی نژاد منتشر شد         نجات کودک فداغی از دست سگ ولگرد         اختصاص یک میلیارد و ۶۷۰ میلیون تومان برای توسعه چهار روستای گراش        
خانه / اخبار کوتاه / اختصاص یک میلیارد و ۶۷۰ میلیون تومان برای توسعه چهار روستای گراش

خط انتقال برق را دریابید

در هفته گذشته موضوعات مختلفی از دغدغه های اهالی بالاخص جوانان فداغی در گروه خبر و تحلیل *صدای فداغ* مطرح شد که عبور خط انتقال برق فشار قوی از زمین های کشاورزی اهالی مهمترین دغدغه اعضا بود.
با توجه به نیاز شرکت نفت واقع در فداغ به استفاده از برق فشار قوی و نیز عدم جوابدهی مناسب ایستگاه تقویت فشار فداغ، مسئولین این پروژه ملی تصمیم بر انتقال برق فشار قوی از مبدا لامرد به محل این شرکت نمودند.
خط انتقال مذکور پس از عبور از کوه های جنوبی فداغ، در مسیر خود از زمین های کشاورزی شخصی اهالی عبور میکند که این موضوع باعث نگرانی و اعتراض مالکین و جمعی از جوانان دلسوز فداغی شده است.
آنچه مشخص است این است که این طرح بدون جلب رضایت اهالی و زمین داران صورت گرفته و شرکت متولی موظف است در جهت جلب رضایت مالکین و پرداخت خسارت به آنها اقدام نماید.
قابل ذکر است که هر کدام از مالکین میتوانند با طرح شکایت به مرجع قضایی نسبت به ادامه روند انتقال اعتراض نمایند تا تکلیف جبران خسارات و نیز موضوع احتمالی احداث جاده اختصاصی و حفظ حریم ان نیز مشخص گردد.
از شورای محترم اسلامی فداغ خواهشمندیم بصورت ویژه پیگیر این موضوع باشند و در جهت احقاق حق همشهریان بالاخص کشاورزان تمام تلاش خود را انجام دهند.
بدیهی است اعضا گروه خبر و تحلیل صدای فداغ امادگی خود را برای هر نوع کمک و همکاری با اهالی و‌مسئولین محلی در شورای اسلامی اعلام میدارد.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 + 8 =