خانه / اخبار کوتاه / هنرنمایی دو بانوی فداغی در بازیهای بومی محلی و صنایع دستی در شهر لار

دومین کاندید معترض فداغ، هم کوتاه آمد و از حق مسلم خود گذشت

برای فداغ آمدم؛ ماندم و باز هم خواهم ماند…

سپاس و درود بیکران بر تک تک همشهریانی که برای فداغ غیرت داشتند، همت کردند و پای مطالباتشان ایستادند.
اینجانب احمد کهنسال کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی فداغ، پس از بررسی کامل وضعیت فعلی، از ادامه اعتراض نسبت به نتایج اعلام شده شمارش آرا صندوق حسینیه جامع انصراف میدهم.

جهت روشن شدن اذهان عمومی نسبت به تصمیم فعلی خود ذکر چند نکته را برای همشهریانم لازم میدانم:

۱- حسن اعتماد شما به اینجانب مدال افتخاری ست که نصیبم گردیده و برای همیشه انگیزه خدمت به زادگاهم را دوچندان نمود. قدردان محبت شما هستم

۲- انتظار میرفت در بازشماری صندوق، حضور معترضین مدنظر قرار گیرد؛ اما طبق مفاد قانونی اعتنایی به مصلحت سنجی و درخواست شفافیت مان نشد.

۳- اختلاف ( پنج رای ) در نتیجه شمارش دوباره آرا توسط هیأت اجرایی ثابت کرد هیچ کس از اشتباه مصون نیست و چه بسا این اختلاف آرا میتوانست بیشتر و‌ موثرتر باشد. لذا انتظار داریم پس از این به حق خواهی معترضین برچسب ناصواب نزنند.

۴- فرصت های چندگانه بعدی مان برای اعتراض به هیات های نظارت شهرستان، استان و‌ کشوری حق طبیعی معترضین ست که بنابر مصلحت سنجی و به سفارش بزرگان، معتمدین، دلسوزان و صاحب نظران از این حق گذشت میکنیم تا نیت صادقانه و خیرخواهانه خود نسبت به زادگاهمان را به اثبات برسانیم.

۵- خدای متعال را گواه میگیرم جز به نیت خدمت به زادگاهم فداغ، هدف دیگری برای ورود خود به این عرصه متصور نبوده ام. لذا پس از این نیز با تمام‌ توان و انگیزه، از ادامه این مسیر تا رسیدن به هدف خود کوتاه نخواهم امد.

۶- در پایان برای منتخبین در شورای آینده آرزوی موفقیت و توفیق خدمت به اهالی فداغ را دارم.

ارادتمند همه اهالی شریف فداغ: احمد کهنسال

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 5 = 8