خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

راهپیمایی 22 بهمن در فداغ

امروز ملت ایران یکپارچه و یکصدا فریاد زدند “مرگ بر آمریکا”

زنده باد ایران – زنده باد لارستان و زنده باد فداغ .

امروز و در سالگرد پیروزی شکوهمند ملت ایران ، بار دیگر جهانیان شاهد خروش ملتی بودند که در 35 سال قبل استکبار جهانی را برای همیشه به زباله دان تاریخ خود سپردند .

گزارشهای رسیده از لارستان حاکیست ، مردم این خطه از کشور عزیزمان ، همگام با ملت شهید پرور ایران ، با مشتهای گره کرده خود مهر تایید دیگری زدند بر وفاداری خود نسبت به انقلاب – رهبر و ولایت فقیه

آفرین بر شما ملت که امروز نشان دادید رمز موفقیت شما فقط اتحاد است و بس .

مردم ولایتمدار فداغ نیز همچون دیگر اقشار مختلف مردم ایران ، با صفوفی یکپارچه نشان دادند که تحریمهای گزینشی غرب و در راس آنها آمریکای جنایتکار تاثیری در روحیه انقلابی آنها نگذاشته و همچون ملت ایران فریاد بر آوردند ” مرگ بر آمریکا ”

راهپیمایی امروز مردم فداغ  که حکایت از اتحاد آنها داشت از جلو حسینیه جامع شروع و با الحاق به جمعیت کثیری که در جلو حسینیه وحدت  اجتماع نموده بودند شروع شد .

از نکات جالب توجه این راهپیمایی حضور پیر و جوان ، خرد و کلان و حمل پرچم بزرگ جمهوری اسلامی ایران بود که جلوه ای خاص به حضور مردم در این راهپیمایی داده بود .

در پایان و در اجتماع پر شورمردم  فداغ در گلزار شهدا  قطعنامه راهپیمایی  توسط آقای عبدالرضا رستمی قرائت گردید که با تکبیر حاضرین مورد تایید قرار گرفت .

“خبرنگار فداغ نیوز مستقر در فداغ ”

تصویر شماره 3

تصویر شماره 4

مخ

یقث

بق

سصث

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 5 = 12