اخبار کوتاه :
همایش بزرگ پیاده روی بمناسبت هفته هوای پاک در فداغ برگزار شد         قرعه کشی قطعات اراضی شهرک ولی عصر فداغ انجام گرفت و نفرات انتخابی اعلام شدند         ساخت و ساز در حریم و بستر رودخانه بالنگستان و جای خالی کارشناسی و نظارت         جلسه حل بحران سیل با حضور معتمدین و مقسم داران فداغی         همایش بزرگ پیاده روی به مناسبت هفته هوای پاک در فداغ         جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان در بخش بیرم لارستان         عملیات۶ساعته جهادی پایگاه مقاومت بسیج جوادالائمه(ع) جهت آبرسانی به روستا های لب اشکن ،بشیرآباد،حسین آباد،حیدرآباد وخلیلی         حضور حسین‌زاده در جمع مردم فداغ و بازدید از رودخانه فصلی بالنگستان و منازل آسیب‌دیده         نمایشگاه بزرگ ام المصائب به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در فداغ         راهکارهای مناسب جهت عدم تکرار خسارات ناشی از سیل در فداغ         بازدید مدیرکل تقسیمات کشوری از فداغ جهت پیگیری ارتقا به بخش؛ فرصتی که می توانست بهتر مدیریت شود.         بازدید مدیرکل تقسیمات کشوری از اوز و گراش جهت پیگیری ارتقا فداغ         کودکان ۳ تا ۶ ساله در فداغ بینایی سنجی می شوند         افتتاح مرکز نیکوکاری “دردانه هستی” با محوریت کاهش آسیب های اجتماعی در محله نظری شهر میناب         زمین های بی نام… نام های بی زمین..        
خانه / اخبار کوتاه / زمین های بی نام… نام های بی زمین..

زمین های بی نام… نام های بی زمین..

مطلب زیر اصلاحیه پیشنهاد گروه صدای فداغ در سیزده آبان ۱۳۹۹ می باشد که متاسفانه مورد توجه شورای پنجم و ششم قرار نگرفته است.
بعد از گذشت یک سال از اعلام رسمی اسامی اولیه افراد مشمول دریافت #زمین شهرک در #فداغ؛ اکنون شاهد اتفاقات تازه ای در خصوص محدوده شهرک، تعداد قطعات قابل واگذاری و نیز اسامی اندک جوانان فداغی هستیم که شبهات مان را در خصوص نحوه اولویت بندی این افراد دو چندان نموده است.
لذا از مسئولین مربوطه بالاخص اعضا شورای اسلامی تقاضا داریم پیشنهادات سال گذشته ما را مجددا بررسی و حتی المقدور عملی نمایند و چنانچه انجام این موارد امکان پذیر نباشد دلایل فنی و تخصصی خود را در جهت تنویر افکار عمومی منتشر نمایند.
شورای محترم اسلامی در اولین فرصت لیست افرادی که در ادوار گذشته از بنیاد یا #شورا زمینی دریافت کرده اند بصورت دفترچه مکتوب و فایل PDF جهت بررسی منتشر نمایند.
قانون مصوب اداره #بنیاد_مسکن در خصوص شرایط واگذاری ها برای اهالی روشن و شفاف بیان شود.
لیست افراد متقاضی زمین در این دوره، بصورت مکتوب یا فایل PDF در اختیار عموم قرار گیرد.
نحوه اولویت بندی افراد، بصورت مشخص و شفاف اعلام شود.
تعداد دقیق قطعات زمین های قابل واگذاری مشخص شود.
افراد غیر مشمول و بدون حق امتیاز و با اولویت های اخر از لیست اولیه حذف شوند تا تشخیص باقی افراد اسان تر باشد.
شرط تأهل و بدون مسکن شخصی دارای اولویت اول باشد.
خانوارهای دارای چند فرزند #متأهل و ساکن در یک #منزل ‌مورد توجه خاص باشد.
پس از حذف افراد غیر مشمول و بدون حق؛ و تعیین افراد اولویت دار و صاحب حق واگذاری، برای تخصیص باقی قطعات به افراد نسبت به #قرعه کشی عادلانه و شفاف بین افراد اقدام شود.
#قرعه_کشی زمانی صورت پذیرد که تعداد افراد دارای اولویت از تعداد قطعات قابل واگذاری بیشتر باشد.
قرعه کشی با حضور #معتمدین از طوایف گوناگون و یا نمایندگان آنها بصورت شفاف صورت پذیرد.
اقدام داوطلبانه بعضی اهالی در خصوص عقب نشینی منازل مسکونی شان در جهت زیباسازی هرچه بیشتر فداغ مورد توجه خاص قرار گیرد‌.
قیمت نهایی واگذاری توسط بنیاد با نهایت تخفیف باشد و مسئولین نسبت به این موضوع حساسیت ویژه داشته باشند.
در نهایت اعلام میداریم اعضا گروه صدای فداغ، خالصانه وبدون هیچ چشم داشتی حاضرند در تمامی مراحل یار و یاور اعضا دلسوز و زحمت کش شورای اسلامی مان باشند تا این امر با بهترین نتیجه به پایان برسد انشاالله.
✍🏻: فاضل نریمانی

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 7 = 15