خانه / اخبار کوتاه / دیدار اعضا شورای اسلامی فداغ با مدیر اجرایی پروژه تونل بالنگستان

سالن اجتماعات رسما به دهیاری و شورای اسلامی فداغ واگذار شد

با حضور خیر محترم و نمایندگان شورای اسلامی در محضر ، سالن اجتماعات رسما به دهیاری فداغ واگذار شد .
صبح امروز با حضور قاسم هوشیار نماینده شورای اسلامی و مهندس محمد نریمانی دهیار ، و حاج علی جعفرنژاد خیر ، در محضر عمادشهر ، سالن اجتماعات رسما به دهیاری و مردم فداغ واگذار شد .
سالن اجتماعات فداغ در زمینی به مساحت 1180 متر و با زیر بنای 235 متر ، در سال 1394با رایزنی ریاست شورای اسلامی وقت ، همایون جهانپناه و توسط خیر حاج علی جعفرنژاد استارت زده شد .
طراحی معماری سالن توسط مهندس محمد نریمانی دهیار حال حاضر فداغ انجام گرفت
طراحی سازه سالن هم توسط روزبه منصوری انجام گرفت .
این سالن دارای گنجایش 100 نفر و دارای امکانات پیش فضای ورودی ، سالن انتظار ، اتاق مسئول ، سالن اصلی و سن و محل ورود و خروج معلولین و درب خروجی اضطراری می باشد .
این سالن در زلزله سال گذشته در قسمت سقف کاذب آن دچار خسارات جدی شد و دلیل عدم استفاده و بهره برداری از سالن نیز همین مسئله بوده است .
مهندس محمدنریمانی اظهار امیدواری کرد که به زودی با تخصیص بودجه جهت تعمیرسالن ، شاهد افتتاح رسمی سالن باشیم .
این سالن با تمام امکانات آن امروز با حضور خیر حاج علی جعفرنژاد فرزند مشهدی میرزا و نماینده شورای اسلامی و مهندس محمدنریمانی دهیار فداغ ،در محضر عمادشهر رسما و قانونا به مردم فداغ و دهیاری واگذار شد .
حاج علی جعفرنژاد همیشه در کارهای خیر و وقف پیشگام بوده و ساخت سالن اجتماعات ، غسالخانه و سایبان و سردخانه گلزار شهدا ، مسجد زایر حسینی ، و کمک به مدارس فداغ ، گوشه هایی از کارهای خیرخواهانه ایشان در فداغ بوده است
در این زمینه مهندس نریمانی پیام تشکری صادر کرد :
خداوند منان را شاکریم که به ما نعمت قدردانی و تقدیر از عزیزانی را ارزانی فرموده که همواره با عزمی راسخ در جهت پیشبرد اهداف متعالی خود و مسئولیت پذیری در جایگاه خدمت رسانی به هموطنان ارجمند به شایستگی تلاش میکنند. درود خداوند بر شما که محبت و اخلاص را با تلاش بی نظیر خود به تصویر می کشید. در همین راستا برخود لازم میدانیم از تلاش و کوشش شما صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.
امید است در سایه عنایات ایزد منان موفق و موید باشید.
همایون جهانپناه ریاست شورای سابق نیز در این رابطه پیام تشکری صادر کرد
متن پیام به این شرح می باشد:
اعمال بلندتر از کلمات صحبت می کنند .سپاس و درود بر خیر بزرگ همت حاج علی جعفرنژاد که همیشه در امورات خیر منطقه بخصوص فداغ ، پیشگام بوده اند
چنین شخصیتی شایسته تکریم است
برایشان سلامتی و عمر با عزت آرزومندم .

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 6 = 10