خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

سخن آخر

قبل از هر چیز عید سعید باستانی نوروز را به همه ملت ایران خصوصا همشهریان عزیزم تبریک عرض می نمایم .

سال 91 با همه فراز ونشیبهایش رو به  پایان می باشد .سال 91 به نوعی می توان سال مقاومت ملت ایران نامید .ملتی که با مقاومت صبورانه خود در برابر مشکلات اقتصادی و ناکام گذاشتن دشمن از دستیابی به اهدافش در موضوع تحریم، به همه دشمنان قسم خورده خود فهماند که این ملت را ه خود را بر گزیده است وفشارهای اقتصادی هرگز نخواهد توانست در اراده اشان خللی ایجاد نماید .

ملت ایران در سال 91 نشان دادند که یک ملت استوار به تمام معنی می باشند .

این ملت با وجود مشکلات اقتصادی  که در نتیجه تحریم پدید آمده بود در 22 بهمن ماه نشان دادند که هرگز تسلیم زور نخواهند شد .

سال 91 به نوعی دیگر می توان سال وعده ها نیز نام برد .وعده های مسئولین برای مهار گرانیها هرگزبه نتیجه نرسید وعلارغم تلاشهای شبانه روزی و در بعضی مواقع عجولانه تعذیرات حکومتی، باز مردم شاهد گرانیهای بدون حد ومرز بودند .

پلمپ هزاران مغازه  در سال 91 به دلیل گرانفروشی  دردی از دردهای این مردم کم نکرد .

مردم با دلهره فراوان به استقبال بهار می روند .بهاری که شاید در آن گلهای امید روییده باشد .

در سال جدید روزنه های امید از دور پیداست .انتخابات ریاست جمهوری از یک طرف و انتخابات شوراها از طرف دیگر ،فقط یک اراده قوی می طلبد ویک فکر اساسی .

اراده ای محکم که همه با هم یکپارچه در پای صندوقهای رای حاظر شویم وبا فکر وبدور از هر گونه گرایشی، فرد ایده آل خود را انتخاب وآگاهانه وهوشیارانه به ایشان رای دهیم .

مردم فداغ هم از این قائده مستثنی نیستند .چرا که انتخابات مهم شوراها در پیش است ،واین بهترین فرصت می تواند باشد که با انتخاب افراد لایق وکوشا -فداغ را لااقل برای چهار سال آینده بیمه نماییم .

سال 91 برای مردم فداغ هم توام با  دهها وعده  که متاسفانه به  واقعیت نرسیدند رو به پایان می باشد .

وعده ارتقاء فداغ به بخش که بزرگترین دغدغه مردم ومسئولین بود متاسفانه در سال 91 هرگز به واقعیت نرسید .این وعده بزرگ تا حدی تکراری شده بود که کمتر کسی وقت خود را صرف خواندن مطالب راجع به آن می کرد .

ایجاد ایستگاه آتش نشانی  یکی دیگر از وعده های مسئولین بود که تا این لحظه که فقط ساعاتی  دیگر به پایان سال 91 باقی مانده است هرگز به واقعیت نرسیده ونخواهد نرسید .

وعده  اعطای اتفاقات برق به فداغ یکی دیگر از وعده های بزرگ مسئولین بود که  در سفر فرماندار محترم گراش وجناب  دکتر جعفرپورنماینده محترم لارستان -خنج وگراش در مجلس شورای اسلامی  به فداغ  برای همیشه مختومه اعلام شد .

وعده باز گرداندن مالکیت فداغ بر سد گمپو نیز می توان یکی از وعده های سر به مهر سال 91 نامید .

در سفر تبلیغاتی انتخابی مجلس شورای اسلامی  آقای زندوی به فداغ بود که برای اولین بار به صورت رسمی  به گوش مردم می رسید که سد گمپو در اختیار بیرم قرار دارد ،ومسئولین فداغی تا آن لحظه متاسفانه کوچکترین اشاره ای بدان نداشتند .

اگر به همه این وعده هایی که نام برده شد وعده آسفالت کوچه ها -بلوارکشی فداغ -سروسامان دادن به دست فروشان گوشت وماهی، نصب کدپستی منازل ومغازه ها وغیره وغیره نیز اضافه نماییم می توان سال 91 را سال وعده های سر به مهر که هیچگاه به واقعیت نرسیدند نام برد .

به امید روزی که شاهد تحقق همه این وعده ها باشیم .

واما سخن ما با مردم خوب فداغ ولارستان که در سال 91 همچون سالهای گذشته ما را تحمل نمودند واجازه دادند مهمان خانه های گرم آنان باشیم .

تمام تلاش  ما  یک اطلاع رسانی سالم به دور از هرگونه گرایش به قوم گرایی وفرد گرایی بود وامید آنکه توانسته باشیم با مطالب خود مهر تاییدی به گفته های خود زده باشیم .

اگر احیانا در سال 91 مطالب  وسخنان ما  اسباب ناراحتی  دوستان را فراهم نموده است با منشی از این عزیزان سراغ داریم انشاء الله که ما را عفو خواهند کرد .

انشاء الله در سال جدید با مطالب جدید وپرمحتواتر بتوانیم  به خیل عظیم بازدیدکنندگان خود بیفزاییم .

انشاءالله .

عید همه شما عزیزان مبارک .

برایتان سالی پربار -پربرکت  همراه با رفاء برای همه شما از درگاه خداوند متعال خواهانیم .

تا سال جدید92 بدرود

وعده ما 5 فروردین سال 1392

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. سلام بر دوست عزیز و مدیر توانمند سایت بزرگ فداغ نیوز 
    امیدوارم حالت خوب باشه و همیشه سربلند باشی … ضمن تبریک عید نوروز خدمت شما و خانواده ی محترمت امیدوارم که توی خونه تکونی قلبت مارو دور نندازی … میدونم که من یه مقدار کم بهت سر میزنم اما چه کنم که سرم خیلی شلوغ شده . از این به بعد قول میدم بیشتر خدمت برسم …
    حمیدرضا 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 + 7 =