اخبار کوتاه :
رمضان با عطر مهربانی صندوق خیریه مهر فداغ         به زودی دفتر پیشخوان دولت در فداغ افتتاح خواهد شد         برخورد سمند با شتر در محور فداغ _ محمدزینا         قاسم هوشیار سخنگوی شورای پنجم با هزاران انگیزه برای شورای ششم می آید         افتتاح اورژانس جاده ای فداغ در فاز چه کنم چه کنم پیمانکار و علوم پزشکی         تشکیل کارگروه مشورتی، ایده دو کاندید جوان فداغی         ناصر منصوری با کوله باری از تجربه برای شورای ششم ثبت نام کرد         سه عضو شورای فعلی برای شورای ششم ثبت نام کردند         جمعه بازار فداغ سلامت شهروندان را به خطر انداخته است         محدودیت‌های جدید کرونایی در هرمزگان اعلام شد         مصوبات ستاد ملی، استانی و شهرستانی مدیریت و پیشگیری ویروس کرونا اعلام شد         سردبیر نشریه گابریک ، به سمت کارشناس و مشاور روابط عمومی هیئت گلف استان هرمزگان منصوب شد         طغیان کرونا در فداغ ، کارشناسان و مسئولین وزارت بهداشت را به منطقه کشاند         سید سجاد قتالی برای دومین دوره متوالی برای حضور در شورای اسلامی اعلام امادگی کرد.         توزیع روغن طرح تنظیم بازار در فداغ آغاز شد        
خانه / اخبار کوتاه / توزیع روغن طرح تنظیم بازار در فداغ آغاز شد

سند یکی از بزرگ‌ترین پلاک های ملی فارس صادر شد

سند یکی از بزرگ‌ترین پلاک های ملی فارس صادر شد
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس گفت: با همکاری ثبت اسناد و املاک شهرستان گراش سند تک برگ پلاک مشهور به فداغ-خلیلی که جزو بزرگترین پلاک های اراضی ملی در استان فارس به شمار می رود به مساحت ۹۴ هزار هکتار صادر شد.
سند یکی از بزرگ‌ترین پلاک های ملی فارس صادر شد
به گزارش خبرنگار ایانا در استان فارس، عبدالحسن صمد نژاد با اشاره به اهمیت اجرای طرح کاداستر اراضی ملی و صدور اسناد مالکیت تک برگی، تصریح کرد: صدور سند مذکور، پس از اتمام مراحل کاداستر و در راستای تحقق اهداف سازمانی در برنامه جهش تولید، طرح موسوم به ۹ در ٩٩ و بر اساس سیاست های ابلاغی سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیزداری کشور انجام شد.
به گفته وی؛ با صدور این سند بسیاری از مشکلات ثبتی و اختلافی در پلاک مذکور برطرف و از وقوع پدیده زمین خواری، جعل اسناد و سوء استفاده‌های احتمالی در حوزه زمین جلوگیری خواهد شد.
صمد نژاد با بیان اینکه اخذ اسناد تک برگی اراضی ملی را از مهم ترین وظایف مشترک ادارات ثبت اسناد و املاک و منابع طبیعی است، اظهار کرد: صدور اسناد مالکیت تک برگی از سیاست های راهبردی مشترک این اداره کل و ثبت اسناد و املاک است و با سرعت و به صورت مستمر در دستور کار قرار دارد.

درباره‌ی فداغ نيوز

۲ نظر

  1. یعنی سندی که آقایان خرم و مرادیان مدعی اند از خان خریده اند همین هست ؟ پس چطوره که انها مدعی اند که سند معتبر دارند و الان هم حرف از سند گرفتن توسط منابع طبیعی است ؟

  2. کاش بیشتر درباره این سند بنویسید و اینکه توضیحات بیشتر باشه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 + 6 =