اخبار کوتاه :
تساوی تیم فوتسال فرهنگیان فداغ برابر اداره آموزش و پرورش اوز در بازیهای فوتسال فرهنگیان منطقه         راهپیمایی بزرگ مردم فداغ در ۲۲بهمن ماه         آسمان فداغ در شب پیروزی انقلاب اسلامی نورباران شد         قهرمانی تیم فوتسال فداغ در بازیهای روستایی و عشایری با شش تایی شدن خلیلی         صعود تیمهای فداغ و خلیلی به فینال مسابقات فوتسال روستایی و عشایری         ادامه بازیهای فوتسال روستایی و عشایری در فداغ         پایان مسابقات فوتسال دانش آموزان مقطع ابتدایی با قهرمانی تیم سبزواری کنگریشه         بازدید فرماندار محترم شهرستان گراش و هیئت همراه از فداغ         نور افشانی آسمان فداغ در شب پیروزی انقلاب اسلامی         دومین روز از مسابقات فوتسال روستایی و عشایری شهرستان گراش به میزبانی فداغ         کنگریشه به فینال مسابقات فوتسال دانش آموزان مقطع ابتدایی راه یافت         نصب دستگاههای ورزشی و پرچم در پارک سلامت فداغ         تیم فوتسال خلیلی تیم فداغ را گلباران کرد         شروع مسابقات فوتسال روستایی و عشایری به میزبانی فداغ         با تایید صلاحیت ۲۰ نامزد،پرونده صلاحیت نامزد های انتخابات مجلس دهم ،حوزه انتخابیه لارستان،خنج و گراش بسته شد.        

سید محمود علوی ؛ وزیر پیشنهادی اطلاعات

دکتر حسن روحانی در اجرای اصل ۱۳۳ قانون اساسی پس از سخنرانی اعلام برنامه‌های دولت خود، فهرست اسامی و سوابق وزرای پیشنهادی خود برای کسب رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی را به مجلس تقدیم کرد. همانگونه که انتظار می رفت ؛ حجت الاسلام سید محمود علوی بعنوان وزیر پیشنهادی اطلاعات به مجلس معرفی شد.…

سید محمود علوی

دکتر حسن روحانی در اجرای اصل ۱۳۳ قانون اساسی پس از سخنرانی اعلام برنامه‌های دولت خود، فهرست اسامی و سوابق وزرای پیشنهادی خود برای کسب رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی را به مجلس تقدیم کرد.

همانگونه که انتظار می رفت ؛ حجت الاسلام سید محمود علوی بعنوان وزیر پیشنهادی اطلاعات به مجلس معرفی شد. خوش وقتیم از اینکه برای سومین بار مردی از شهرستان های لامرد و مهر در کابینه دولت جا پیدا می کند. پیش از این حجت الاسلام سید عبدالواحد موسوی لاری بعنوان وزیر کشور دولت اصلاحات و سردار رستم قاسمی بعنوان وزیر نفت دولت عدالت محور به نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت کرده بودند.

امیدواریم همانگونه که از قبل وزارت حجت الاسلام موسوی لاری گرد نازیبای محرومیت و فقر از چهره منطقه زدوده شد ، دکتر سید محمود علوی نیز ، سرعت بخش چرخ پیشرفت منطقه شوند.

بیوگرافی

سید محمود علوی فرزند آقای سید رضا علوی در اردیبهشت ۱۳۳۳در تراکمه (لامرد فعلی) به دنیا آمد و از دو سالگی به همراه پدر در نجف (محل تحصیل ایشان) اقامت داشت. اقامت در نجف و تحصیل تا مقطع اول متوسطه و سپس ملبس شدن به لباس روحانیت در سال ۴۹ و بازگشت به ایران تا انقلاب شکوهمند اسلامی خلاصه‌ای زندگی قبل از انقلاب ایشان است. با به شهادت رسیدن شهید نصیری در انفجار دفتر حزب جمهوری در تیر ماه ۶۰ سید محمود علوی به عنوان نماینده مردم لارستان در انتخابات میان دوره‌ای مجلس گام در راه سیاست ورزی به سبک خود نهاد.
alavi-mahmood

علوی عضو فعلی مجلس خبرگان رهبری و نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی در دوره‌های اول، دوم، چهارم و پنجم است. وی همچنین در سالهای ۶۸ تا ۷۰ معاونت نظارت و بازرسی و معاونت روابط عمومی و تبلیغات سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را به‌ عهده گرفته بود و در سال‌های ۷۹ تا ۸۸ نیز رئیس سازمان عقیدتی، سیاسی ارتش بود.
علوی در زمان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ‌یکی از اعضای ارشد ستاد انتخابات حسن روحانی بود و چندی پیش به‌ عنوان نماینده حسن روحانی به دیدار مراجع و علمای قم رفت.
منبع:مهرستان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + 5 =