خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

عقد خواهر خواندگی دو شهرستان

چندی پیش جلسه ای در کنفرانس شورای شهرستان لار با هدف  ایجاد اتحاد و همدلی دو شهرستان لار و گراش بر گزار گردید که در نوع خود حائز اهمیت بود .

جلسه ای که باید خیلی زودتر از اینها بر گزار می شد تا به نوعی به تنشهای موجود پایان دهد .

در این رابطه راهکاری از سوی جناب آقای علی اصغر خاکبیز پیشنهاد شده که در صورت اجرای آن می توان به افقهای روشن این دو شهرستان بسیار امیدوار بود .

متن این پیشنهاد به این شرح می باشد :

index

بنام خدا
ضمن ارج نهادن به زحمات بزرگانی که این ابتکار  را به روسای شهرستانهای یاد شده پیشنهاد داده و به آن جامه عمل پوشانده و تقدیر از مسولین محترم که بدون اغماز پای میز مذاکره  گرد هم آمده تا ضمن بررسی و رفع چالشهای موجود در روابط دو شهرستان  ، محیط و منطقه را بسوی وحدت سوق دهند  و موانع عمرانی و آبادانی را به کمک و مشارکت شوراهای مرتبط شهرستانها مرتفع نمایند.

پپیشنهاد حقیر به فرمانداران شریف ،  شوراهای محترم هر دو شهر و  شهرستان ، خصوصا نماینده محبوب و محجوب مردم در مجلس شورای اسلامی و دبیر کمیسیون شورای عالی فرهنگی جناب دکتر جعفر پور  این است که برای مشارکت همگانی نیروها خصوصا آینده سازان هردو شهرستان اعم از (  نهاد ها . سازمانها . ارگانها . ادارات و موسسات دولتی و خصوصی و نیز تشکلهای مردمی بومی و دولتی  ) این است که بین دو شهر و شهرستان  لار و گراش (  عقد خواهر خواندگی ) بسته شود و نیز در آغازین سال نو روزی را در تقویم دو شهرستان بدین منظور ثبت نمایند.

و نیز پیشنهاد میگردد برای پیشبرد بهتر طرحهای صنایع کوچک و بهره برداری از آنها و نیز جذب سرمایه  سرمایه داران عزیز چه در داخل و یا خارج از کشور و مقیم استانهای مجاور برای ایجاد اشتغال جوانان جویای کار در شهرک های صنعتی این دو شهرستان  که به حق سرمایه داران شهرهای لار و گراش  ( قلب تپنده  اقتصاد فارس ) و استانهای جنوبی محسوب میشوند  ( عقد خواهر خواندگی  ) را بین دو (  شهرک های صنعتی لار و گراش ) با مشارکت ادارات صنعتی بسته شود و کانونی متشکل از افراد صنعتی دو شهر برای جذب سرمایه و تبادل نیروهای انسانی تشکیل شود  تا فرصتی برای پیمان کاری و صنعتی صنایع زود بازده و کوچک هر دو شهر و شهرستان فراهم گردد
: بامید توفیق در ایجاد آبادانی و عمرانی در سایه وحدت . برادری و برابری
با احترام : علی اصغر خاکبیز

درباره‌ی فداغ نيوز

3 نظر

  1.   با درود …  میگو یند روزی شخص بسیار  فقیری در سا حل قدم میزد  دید یک بطری در بسته درسا حل افتاده انرا برداشت  ودرب انرا باز کرد  نا گاه  جنی ازان بیرون امد ودست بر سینه مقابل ان شخص ایستاد  وگفت لبیک شبیک  هر چه میخواهی فرمان بده تا انجام دهم  ان شخص گفت من از مال دنیا چیزی نمیخو اهم  فقط یک منزلی که بتوانم در ان سکو نما یم  ان جن زد زیر گریه گفت اگر میتوا نستم  منز لی تهیه کنم  سا لها در این بطری  نمیما ندم 

  2. پیشنهاد خوبی است.

  3. سلام برهمه آنهایی که منادی وحدت اند.خیلی عالی است.درود برشما

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 + = 11