خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

قولهایی که تحقق نیافت

مسجدزایرحسینی فداغ

مسجدزایرحسینی فداغ

در شهریورماه سال 1391 بود که جناب آقای  حمید رضا کریمی فرد فرماندار محترم گراش در سفری به فداغ ودر مسجد زایر حسینی  خبر از برپایی قریب الوقع  نماز باشکوه جمعه  در این مکان دادند .

در آن موقع خبرنگار ما هم از یکی از مسئولین فداغ  در این رابطه سئوالاتی   پرسید و ایشان ضمن تایید برپایی نماز جمعه در مکان مسجد زایر حسینی تاکید فرمودند که مصمم هستیم  نماز جمعه را تا ایجاد مصلی در فداغ در این مکان اقامه گردد.درست یک سال و چهار ماه از آن سخنان می گذرد .اما هنوز مردم فداغ در حسرت اقامه نماز پرفیض جمعه هستند .

از مسئولین محترم و به خصوص آقای علی اصغر خاکبیز که در آن زمان تاکید اکید داشتند، به زودی اقامه نماز در فداغ بر قرار خواهد شد ، در این رابطه توضیح فرمایند، که چگونه با گذشت یک سال و چهار ماه  هنوز این وعده ، به حقیقت تبدیل نشده است ؟

 

درباره‌ی فداغ نيوز

2 نظر

  1. باسلام خدمت دوستان. خواستم بپرسم برای انتخاب شورای شهروریاست جمهور چند رای میتونیم داشته باشیم؟
    ویک سوال دیگه اینکه ،دوستان عزیز آیا شایعه ی پرداخت مبلغ2میلیاردی آقای قالیباف به یک فداغی جهت انجام تبلیغات در سطح شهربندرعباس حقیقت دارد یا خیر؟ممنون میشم اگه دوستان پاسخ بدن.
    فداغ نیوز : سلام دوست خوبم .شما در رای گیری شوراها می توانید به 5 نفر رای بدهید /راجع به پرداخت مبلغ ذکر شده توسط شما جهت تبلیغات باید بگویم که کذب محض است .آقای قالیباف اگه بخواد در سطح شهر بندرعباس دوممیلیلرد هزینه کنه پس در سطح شهرهای بزرگ باید چقدر هزینه کنه /آقای قالیباف در سطح شهر بندرعباس ستاد انتخاباتی دارند که آنهم فداغی نیست

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


4 + 6 =