خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

قول مساعد وزیر ورزش و جوانان برای ارتقای اداره ورزش و جوانان لارستان

به گزارش فداغ نیوز به نقل از پایگاه شخصی واطلاع رسانی دکترجعفرپور، نماینده مردم لارستان ، خنج و گراش به همراه هیأتی از منطقه با دکتر عباسی ، وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کردند .

در این جلسه که مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس ، معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان ، مسئولان اداره ورزش و جوانان لارستان ، خنج و گراش حضور داشتند امکانت ورزشی موجود در منطقه و نیازهای هر منطقه به طور مجزا مورد بررسی قرار گرفت و دکتر عباسی اظهار داشت که حداکثر تلاش خود را برای رفع نیازهای درخواستی به کار خواهد بست و موارد درخواستی را پیگیری و بررسی خواهد کرد .

همچنین در این دیدار ، با توجه به توانمندی جوانان و ورزشکاران جنوب استان فارس در شهرستان های لارستان ، خنج و گراش و نیازهای شدید امکاناتی آن ، دکتر جعفرپور درخواست ارتقای اداره ورزش و جوانان لارستان به اداره کل را مطرح کرد تا منطقه جنوب استان فارس بتواند با توجه به بعد مسافت تا مرکز استان ، از مدیریت مستقلی برخوردار گردد که این موضوع مورد تأیید آقای کمانه ، مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس و آقای امیری ، فرماندار ویژه لارستان قرار گرفت و دکتر عباسی نیز با یادآوری موارد مشابه در استان مازندران قبل از جدا شدن استان گلستان ، این موضوع را ممکن دانست و اظهار نمود که این موضوع را پیگیری خواهد نمود .

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. بنام خدا و با سلام
    سالنهای ورزشی محبی گراش و سالن ورزشی فداغ در اولویت تکمیل قرار گرفتند
    با حضور رییس محترم شورای بخش فداغ در اداره کل ورزش و جوانان فارس و در ملاقات حضوری یک ساعته با معاون محترم مدیر کل ورزش و جوانان فارس در شیراز داشتیم . و نیز اخذ گزارش اجمالی از ملاقات های اخیر نماینده مردم لارستان و دیگر مسولین با وزیر محترم ورزش .از 10 مورد پیشنهاد ساخت و تکمیل پروژه های ورزشی شهرستان کراش توسط رییس سازمان ورزش و جوانان گراش جناب اقای اکبری . بخاطر کسری بودجه در سطح استان فقط با تکمیل دو سالن یاد شده در سطح شهرستان موافقت گردید . طی تماسی که بدستور معاونت اداره کل برای اخذ پاره ای از توضیهات با جناب اکبری بر قرار شد . ایشان تلاش زیادی برای تصویب بودجه تکمیلی این دو سالن در این جلسه داشتند . لازم میدانم همشهریان عزیزم خصوصا جوانان را در جریان بودجه بندی این سالن قرار دهم : اصل بودجه برای تخصیص و تکمیل سالن ورزشی فداغ از محل بودجه دو در سد نفت به مبلغ 1200.000.000 ریال قرار تامین شده بود که تا این تاریخ و با این میزان پیشرفت فیزیکی سالن فقط مبلغ 10 در صد ان یعنی 120.000.000 ریال هزینه گردیده است . و ما بقی در دین یودجه استانی میباشد
    اینشاالله کماکان سعی میشود با عنایت به نیاز اقشار جوان به سالن ورزشی و اماکن دیگر . اداره کل را ترغیب به تکمیل سالن تا اواخر سالجاری نمود اینشاالله . توضیحا اینکه هموطنان خصوصا همشهریان عزیزم در جریان کسری بودجه در دولت نهم قرار دارند علیرغم این مهم باز تلاشمان را در تخصیص بودجه تکمیلی سالن انجام و اهتمام لازم معمول میداریم . با احترام علی اصغر خاکبیز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 + 9 =