اخبار کوتاه :
رمضان با عطر مهربانی صندوق خیریه مهر فداغ         به زودی دفتر پیشخوان دولت در فداغ افتتاح خواهد شد         برخورد سمند با شتر در محور فداغ _ محمدزینا         قاسم هوشیار سخنگوی شورای پنجم با هزاران انگیزه برای شورای ششم می آید         افتتاح اورژانس جاده ای فداغ در فاز چه کنم چه کنم پیمانکار و علوم پزشکی         تشکیل کارگروه مشورتی، ایده دو کاندید جوان فداغی         ناصر منصوری با کوله باری از تجربه برای شورای ششم ثبت نام کرد         سه عضو شورای فعلی برای شورای ششم ثبت نام کردند         جمعه بازار فداغ سلامت شهروندان را به خطر انداخته است         محدودیت‌های جدید کرونایی در هرمزگان اعلام شد         مصوبات ستاد ملی، استانی و شهرستانی مدیریت و پیشگیری ویروس کرونا اعلام شد         سردبیر نشریه گابریک ، به سمت کارشناس و مشاور روابط عمومی هیئت گلف استان هرمزگان منصوب شد         طغیان کرونا در فداغ ، کارشناسان و مسئولین وزارت بهداشت را به منطقه کشاند         سید سجاد قتالی برای دومین دوره متوالی برای حضور در شورای اسلامی اعلام امادگی کرد.         توزیع روغن طرح تنظیم بازار در فداغ آغاز شد        
خانه / اخبار کوتاه / توزیع روغن طرح تنظیم بازار در فداغ آغاز شد

مجوز سومین پایگاه خبری شهرستان گراش صادر شد

مجوز سومین پایگاه خبری شهرستان گراش صادر شد
مجوز پایگاه خبری پیام فداغ‌نیوز در آخرین جلسه هیات نظارت بر مطبوعات در سال ۱۳۹۹ صادر شد.

به گزارش هفت‌برکه در دهه نود سایت‌های خبری فداغ‌نیوز و فداغ آنلاین اخبار روستای فداغ و بخش مرکزی شهرستان گراش را به طول کامل پوشش می‌دادند. با تایید درخواست مجوز فداغ نیوز این پایگاه خبری به عنوان سومین پایگاه خبری شهرستان گراش ثبت شد.

▫️موسسه غیر تجاری نشرگستران صدف صاحب امتیاز و خانم معصومه اکبری مدیرمسئول این پایگاه خبری هستند. نشرگستران صدف هفته‌نامه صدف و پایگاه خبری صدف‌نیوز را در هرمزگان منتشر می‌کند. حمزه قاسمی مدیر فداغ نیوز به دنبال این است که فداغ نیوز را بعد از صدور مجوز فعال‌تر کند.

▫️به گزارش فداغ نیوز این سایت از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در فضای مجازی به صورت غیر حرفه‌ای و در بلاگفا شروع کرد. از سال ۱۳۸۹ فداغ نیوز به صورت سایت خبری و به صورت حرفه‌ای فعالیت جدید خود را شروع کرد.

▫️در حال حاضر فداغ نیوز در نشانی fedaghnews.ir فعال است و در مجوز صادر شده نشانی payamfedaghnews.ir برای این پایگاه خبری اعلام شده است.

۱️⃣ پایگاه خبری هفت‌برکه به مدیرمسئولی محمد خواجه‌پور در سال ۱۳۹۴ به عنوان نخستین پایگاه خبری شهرستان گراش از هیات نظارت مطبوعات مجوز گرفت.
۲️⃣ ماهنامه گراش انقلابی به مدیرمسئولی ناصر دلخوش در ماه‌های اخیر به پایگاه خبری تغییر وضعیت داده است
۳️⃣ و فداغ نیوز به عنوان سومین پایگاه خبری شهرستان گراش فعالیت خواهد کرد.
۴️⃣ درخواست اکبر باقرزاده مدیر پایگاه خبری گراش نیوز نیز در نوبت بررسی صدور مجوز قرار دارد.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


5 + 7 =