خانه / اخبار کوتاه / گردهمایی روسای هیئت های تیراندازی شهرستانها، باشگاهها و کمیته های تخصصی استان فارس۱۴۰۲ برگزار شد

نشست صمیمانه با نماینده عالی دولت و اعطای لوح تقدیر به خبرنگاران

صبح امروز سه شنبه و با تاخیر 14 روزه بخاطر همزمانی با عاشورای حسینی ، روز خبرنگار با حضور محمود طاهر زاده فرماندار شهرستان گراش ، ابولی بخشدار ، فرسوده معاون امنیتی سیاسی فرمانداری ، فتحی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ، و جمعی از خبرنگاران در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد .
فتحی سرپرست اداره ارشاد اسلامی : با تبریک روز خبرنگار و هفته دولت فضای مجازی و مطالب آن را افسارگسیخته نامید و جهت مقابله با آن خواستار تقویت رسانه های رسمی شد .
فتحی با توجه به همکاری ادارات با خبرنگاران گفت : اداره ای موفق تر است که با رسانه ها همکاری بیشتری نمایند .
فتحی در پایان سخنان خود با توجه به بحران کرونا در دو سال گذشته و عدم برگزاری روز خبرنگار ، از اصحاب رسانه پوزش خواست .
محمود طاهر زاده فرماندار: ضمن تبریک روز خبرنگار و هفته دولت از عدم حضور تعدادی از خبرنگاران در جلسه گلایه کرد و گفت : ما با خبرنگاران همکاری تنگاتنگ داریم و از اینکه تعدادی از این عزیزان در جلسه حضور نیافتند ابراز تعجب کردند
نماینده عالی دولت وظیفه خبرنگاران انعکاس مطالب نشاط آور و ایجاد حس امید در جامعه دانست و گفت : خبرنگاران سرمایه های شهرستان هستند و باید سعی نمایند سفیر خوبی برای شهر و جامعه خود باشند .
طاهر زاده حضرت زینب را خبرنگار واقعی دانست و گفت : سخنرانی آتشین حضرت زینب بود که مردم به مظلومیت امام حسین پی بردند .
ایشان خطاب به خبرنگاران گفتند پس بدانید که چه جایگاه خطیری دارید .
نماینده عالی دولت در بخش دیگری از سخنان خود گفت: شناخت خبرنگار از جامعه باید با جزِییات باشد و شناخت کلی کافی نیست .
شاید برخی درک درستی از جامعه نداشته باشند و این خبرنگاران هستند که با امانتداری باید واقعیتهای جامعه را منعکس نمایند .
طاهر زاده با توجه به اینکه باید اعتماد مردم به دولتمردان و مسئولین بیشتر شود گفت : در سه ماه حضورم در شهرستان جز خیر و خوبی و برکت چیزی ندیدم .

ابولی بخشدار مرکزی : روز خبرنگار و آغاز هفته دولت را به مردم و اصحاب رسانه تبریک گفت و با توجه به حضور خبرنگاران فداغ نیوز در جلسه گفت: با رسانه فداغ نیوز همکاری نزدیکی دارم . ایشان فداغ نیوز را رسانه ای پویا و به روز دانست که خبرها و رویدادهای شهرستان و فداغ را در کمترین زمان ممکن انعکاس می دهد .
فرسوده معاون سیاسی امنیتی فرمانداری: روز خبرنگار و هفته دولت را تبریک گفت و انتقاد را سرآغاز رشد و شکوفایی دانست و از خبرنگاران خواست که انتقاد کنند اما تخریب نه .
فرسوده در ادامه گفت : متاسفانه در سالهای گذشته در مقاطعی مشکلاتی داشتیم اما در دوره جدید تعاملات خوبی شکل گرفته است و احساس ما این است که اگر خبرنگاران نباشند و انتقاد نکنند مسئولین ضرر خواهند کرد .
ایشان خبر و اطلاع رسانی درست را رمز موفقیت جامعه دانست و افزود انتظار داریم خبررسانی به بهترین شکل ممکن صورت گیرد .
فرسوده در مورد حضور اتباع بیگانه گفت :در بحث اتباع بیگانه از اصحاب رسانه کمک می خواهیم .
در شهرستانهای استان فارس ، شیراز و گراش بیشترین اتباع بیگانه را در خود جای داده اند
نگاه ما به آنان نگاه انسانی است اما باید ظرفیتهای شهر خود را نیز در نظر بگیریم .
خبرنگاران:

خواجه پور هفت برکه: متاسفانه بیشترین حضور ما در دادگاهها بخاطر مسایل و نوشته هایی بوده است که اصلا ما نویسنده آن نبوده ایم .مثلا در گروهها و فضای مجازی که ما مدیریت آنها را برعهده داریم مطالبی نوشته می شود که ما باید پاسخگو باشیم .
حمزه قاسمی مدیر مسئولین فداغ نیوز: روز خبرنگار و هفته دولت را تبریک گفت و با بیان گوشه هایی از مشکلات مردم خطاب به فرماندار گفت : ما در فداغ مشکلات زیادی داریم که متاسفانه امکان مطرح کردن تمام آنها نیست اما مشکل کنونی مردم صادر شدن قبضهای نجومی آب و برق ، مرتع ، آب شرب و قطعی مکرر و داِِئمی آب ، وام مسکن ، ارتقا به بخش و نحوه واگذاری زمینهای بنیاد مسکن است که داد همه را در آورده است .
حجت عابدی ، روابط عمومی فرمانداری : ما از خبرنگاران زیادی جهت حضور در جلسه دعوت کرده ایم اما هر کدام به دلایلی حضور نیافتند .
ما ارتباط خوبی با اصحاب رسانه داریم اما در طول سال فقط یک روز پای صحبت این عزیزان می نشینیم .
متاسفانه بعضی مدیران پاسخگو نیستند و من از فرماندار می خواهم که یکی از ملاک ارزیابی یک مدیر را نحوه ارتباط با خبرنگاران و رسانه ها باشد .
دوشنبه ها با خبرنگاران: 
به پیشنهاد فرماندار و استقبال خبرنگاران قرار شد دوشنبه آخر هر ماه ، نشستهای خبری با حضور مسئولین ادارات در محل فرمانداری برگزار گردد .
در پایان این مراسم از اکبر باقرزاده ، مدیر گراش نیوز ، مجتبی اسدی دبیر تحریه پندری ، حمزه قاسمی سردبیر و مدیر مسئول فداغ نیوز ، فاطمه یوسفی و شیدا شرقی خبرنگاران هفت برکه و مجید افشار عکاس خبری با لوح سپاس و کارت هدیه تقدیر و تجلیل بعمل آمد .

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


2 + 8 =