خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

هزینه ده میلیاردی برای ایجاد مصلی فداغ !!

آقای علی اصغر خاکبیز ، از اختصاص ده میلیارد ریال بودجه برای  ساخت مصلی  و منزل و ماشین امام جمعه در فداغ  خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری فداغ نیوز ، آقای علی اصغر خاکبیز ، قبل از اقامه نماز عید سعید فطر در حسینیه وحدت فداغ ، گزارشهایی از کارها و اقدامات  صورت گرفته جهت ارتقاء فداغ به بخش ، به مردم ارائه نمود.

ایشان در خلال سخنان و گزارشهای خود به این نکته هم اشاره فرمودند که برای ساخت مصلی نماز جمعه در فداغ و همچنین منزل مسکونی و ماشین جهت امام جمعه ، به بودجه ای بالغ بر ده میلیارد ریال نیاز است .

آقای خاکبیز در حالی صحبت از بودجه ده میایاردی برای ساخت مصلی می زند که  هم ایشان و هم مردم خوب می دانند که فداغ ، به خاطر کمبود اعتبارات و بودجه ، تا کنون با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده است .

وحتی اگر این بودجه هم تهیه گردد آیا نمی شود تمامی مشکلات را با این بودجه کلان ، از بین برد ؟

ما منکر اهمیت نماز جمعه نیستیم و اینرا خوب می دانیم که  اقامه نماز جمعه در هر شهر و دیاری موجب افزایش نزدیکی مردم به خدا -آشنایی مردم با وقایع روز دنیا و شهر خود -و هزاران فواید دیگر را به دنبال خواهد داشت ولی همه اینها زمانی مفید خواهد بود که روستای کمتر توسعه یافته امان ، با مشکلاتی که دامنگیرش شده است  فائق آید.

آیا به نظر شما نمی شود با یک میلیارد تومان ، به خیلی از مشکلات فداغ غلبه کرد ؟

و آیا نمی شود مصلی و منزل مسکونی امام جمعه را با هزینه ای کمتر ساخت ؟

 

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. گری بابالی

    فداغ در حال حاضر دارای۴مسجد میباشد که معروفترین انها جامع وقتال است اگر شورا جلسه ای بگذارند میتوان از یکی از اینها استفاده کرد و فقط خانه وماشین امام جمعه میمونه که اونم فکر نکنم بالای صد میلیون باشه و نهصد تای دیگه اگه بودجه باشه به کلی زخمها میشه زد ومطما باشید که ساخت مصلی بالای ۴سال طول میکشه با این دو دستگی ملت عزیز فداغی /اونم اگه بودجه باشه که الحمدالله اعتبار فداغ بیشتر از۱۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰﷼ فکر نکنم باشه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 + 4 =