خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

پر پر شدن دانش آموز دختر 7 ساله در جاده مرگ بیرم لارستان

مقصر کیست ؟

سال هاست که جاده های مواصلاتی به بیرم لارستان و لامرد در جنوب استان فارس محور علی آباد – حسین آباد قربانی می گیرد و مسئولین همچنان آرام و بی خیال نظاره گر این حوادث دلخراش هستند.

به گزارش برم کبیردر تازه ترین این حوادث ناگوار در همین نقطه مرگ خیز در فصل شکوفه ریزان گل برگ های سرخ زندگی در ماه مهر و مهربانی آن هنگام که غنچه لبخند بر لبان کودکی ناز به شوق پرواز در جمع پر شور و نشاط کودکانه و بوسه بر نگاه پر از مهر و محبت معلم خود شکوفا شده بود ، در حالی که مادری مهربان با هزار آرزو آن لبخند مادرانه خود را همراه با شوق امید به آینده تنها دختر 7 ساله اش آن مبینای عزیزش بدرقه راه وی می نمود ، دخترک دستان کوچک خود را در حالی که پاکت جشن عاطفه ها در دست داشت به نشانه خداحافظی آن نگاه معصومانه و لبخند شیرین خود را تقدیم به مادر نمود تا روانه مدرسه گردد اما جاده مرگ در محور علی آباد – حسین آباد بیرم لارستان که از شاهکار بزرگ مسئولین راه و شهرسازی است بار دیگر گل وجود این کودک دانش آموز را خزان نمود و امید و آرزوی خانواده ای را زیر چرخ خودروی پراید رهگذر پرپر گردید که شاید این حادثه بالغ بر نود و هشتمین اتفاق ناگواری باشد که طی این سال ها رخ داده که قریب 12 نفر جان باخته دانش آموز بوده اند و فردا صبح 11 مهر ماه روزی است که دانش آموزان منطقه بیرم در غم آن گل 7 ساله عزادار خواهند بود.

 53059998630090543728

به راستی چه کسی باید پاسخگوی مرگ عزیزان مردم صبور منطقه بیرم لارستان باشد ؟

تا کی باید مردم شاهد پرپر شدن عزیزان خود در این نقطه مرگ خیز باشند ؟

اصلاح جاده های مواصلاتی و ارتباطی خصوصا در همین نقطه باید جان چند نفر دیگر را بگیرد تا مسئولین از خواب غفلت بیدار شوند ؟

آیا ارزش جان دانش آموز کودک 7 ساله و آن تعداد جوان دبیرستانی با آن طلبه ی مرحوم و آن کارگران جان باخته در این جاده مرگ و دهها عزیزان دیگری که قربانی این بی توجهی مسئولین راه و شهرسازی شده اند چقدر است ؟

آیا 4 بانده شدن 4 ورودی شهر لارستان از واجبات است که باید شاهد مرگ این همه عزیز از دست رفته در این منطقه فقط و فقط بخاطر عدم توجه مسئولین مربوطه باشیم ؟

فقط باید در یک کلمه به خاطر این همه اهتمام و توجه جدی مسئولین راه و شهرسازی دست مریزاد گفت !!!

و لحظه ای و اندک لحظه ای به حضرات گفت : اندکی مصیبت این داغدیدگان را تجسم نمایید ، بعد در محضر خدای سبحان و وجدان خود که تنها محکمه ای است که نیازی به قاضی ندارد ، قضاوت کنید ؟ تا روشن شود که :
مقصر کیست ؟!

مدیریت فداغ نیوز و کلیه عوامل آن ، این مصیبت بزرگ و حادثه دردناک را به مردم شریف و صبور بیرم و خانواده داغدار مبینا تسلیت عرض می نماییند

 

درباره‌ی فداغ نيوز

2 نظر

 1. محمد از گراش

  لاری ها فقط ورودی های شهرشون رو 4 بانده کنن دیگه بسه. مردم توابع شون براشون هیچ ارزشی نداره.

 2. با سلام و درود.
  در صورت امکان قالب سایت رو برام بفرستید.منتظرتون هستم.
  سپاس
  فداغ نیوز : با سلام این قالب اختصاصیه و متاسفانه قابل ارسال نیست
  با پوزش

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 + 6 =