خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

کارهای عمرانی فداغ ونگاه مردم

درروزهای اخیر،مادرفداغ شاهد فعالیتهای عمرانی متعددی بوده ایم که هرکدام در صورت اجرا شدن ،می تواند چهره فداغ را دگرگون نماید.
ساخت بولوار ورودی فداغ، احداث پل بین دوقسمت فداغ، احداث پارک محله ای کودک، افتتاح مرغداری ،افتتاح منبع آب شرب شهرک، واجرای طرحهای کوچک وبزرگ دیگر در فداغ نمایانگر عزم واراده وتلاش مسئولین جهت ارتقاء ورساندن فداغ به جایگاه اصلی خود می باشد، هر چند که هنوز از همردیفان گذشته خود بسیار عقب افتاده تریم
مطلبی که در این گیر ودار به نظر من نویسنده خطور کرده این است، زمانیکه مااز بعضی از دوستان به دلیل کم کاریها انتقاد می کردیم ،کاربران زیادی با ما همصدا می شدند وحرفها ونوشته های ما را تایید می کردند.
ولی الان که همگان شاهد کارهای عمرانی توسط این عزیزان هستیم وفداغ نیوز برحسب رسالت خود، اکثر آنها را پوشش خبری داده است، کمتر کسی با ما همصدا می شود واز این عزیزان تشکر می نماید.
عزبزان، اینرا بدانید که رمز اولیه ترقی وپیشرفت هر شهری ،اتحاد ویکرنگی مردم آن شهر می باشد .
بیاییم با اتحاد خود وبا یکصدا بودن خود، زمینه پیشرفت بیش از پیش فداغ عزیزمان را فراهم کنیم.
روزی را به یاد می آورم که خیری ازشهری دیگر بودجه ای راجهت احداث دبیرستان دراختیار فداغ قرار داد. بر سر جایگاه احداث آن در فداغ اختلاف نظر بسیار بود. یکی می گفت در شمال احداث گردد، دیگری می گفت در جنوب باشد.یکی غرب را انتخاب می کرد ودیگری شرق را
این اختلافات به جایی رسید که خیر محترم بودجه خود را به جای فداغ در اختیار روستای همجوار یعنی ارد قرار دادوهم اکنون بهره آنرا اردیها می برند .
بیاییم همانقدر که انتقاد کردن را دوست داریم تشویق کردن را هم دوست بداریم .
بیاییم دوستانمان در شورا ودهداری وهرارگان دیگری که برای پیشرفت فداغ شبانه روز زحمت می کشند را حمایت کنیم. کمترین حمایت ما شاید فقط یک دستتان درد نکند باشد، تا باعث دلگرمی این عزیزان باشیم وثمره آنرا که همان شکوفایی فداغ باشد نظاره کنیم .
چندی پیش در فداغ در محفلی نشسته بودم که بعث برگزاری نماز جمعه به میان آمد عزیزی می گفت: ای کاش نماز جمعه در فداغ برگزار نشود.
وقتی دلیلش را از ایشان پرسیدیم فرمودند یک امضاء کمتر!!!.
اول منظور این آقا را متوجه نشدیم وقتی از ایشان توضیح خواستیم فرمودند زمانیکه ما کاری داشته باشیم مثلا بخواهیم وامی بگیریم باید شورا –دهداری –بانک وچند جای دیگر امضاء بزنند اگر در فداغ امام جمعه هم وجود داشته باشد باید ایشان هم زیر وام ما یک امضا اضافه نماید !!!
واقعا در برابر چنین استدلالی چه باید گفت ؟
آیا برای یک امضاء کمتر باید جلو ترقی خودمان را بگیریم ؟
آیا این حرف یک حرف احمقانه وبچه گانه نیست ؟
خواندن نماز جمعه به اندازه ای ثواب دارد که هر انسان عاقلی حاضر است از جان ومال خود بگذرد ودر نماز جمعه شرکت نماید وما در زمان جنگ وزیر بمباران هوایی وموشک باران شاهد بودیم که چگونه مردم به عشق نماز جمعه، خطرات را به جان می خریدند واز کشته شدن هراسی نداشتند
عزیزان من، به نظر شما چرا فرزندان ما که به شهرهای دیگر مهاجرت کرده اند، کمتر به فداغ دل بسته اند ؟
آیا به نظر شما دلیل آن کمبود امکانات در فداغ نیست ؟
جوان امروزی امکانات می خواهد. زمینه مساعد جهت درس می خواهد. اینتر نت می خواهد. فضای سالم می خواهد. سالن ورزشی می خواهد. زمین فوتبال می خواهد. فضای سبز می خواهد
آیا در فداغ چنین فضایی برای آنان فراهم نموده ایم ؟
جوانان تحصیل کرده فداغی که در شهرهای دیگر سکنی دارند آیا می توانند با کمبودهای فداغ کنار آیند وبه زندگی خود در کنار هزاران کمبود ادامه دهند ؟
بیاییم با همت خود –اتحاد ویکرنگی خود وبا یک دید بلند به آینده، امکانات بیشتر برای جوانان عزیز خود مهیا نماییم.
این عزیزان هستند که فردای فداغ در گرو پیشرفت آنان است، چون زادگاه ما در آینده ای نزدیک بدست تک تک این عزیزان اداره خواهد شد

درباره‌ی فداغ نيوز

2 نظر

  1. بنویسید از تلاش برای زیر نظر ارد رفتن توسط بعضی گراشیها یا اردیها. ما پیشرفت چندانی را شاهد نبوده ایم

  2. فقط فداغ نیوز. حال دوستان فداغی چطوره؟ امیدوارم همه خوب و سلامت باشن . مثل این که فداغ نیوز مارو فراموش کرده . ؟؟؟!!!
    اشکال نداره

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 + 6 =