خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

کسانیکه سهام عدالت دریافت نکرده اندحتما بخوانند

به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس، بر اساس اعلام کارگزاری سهام عدالت با توجه به اینکه در مجموع چهار مرحله‌ای که سود سهام عدالت توزیع شده، ۹۵۳ هزار و ۱۶۷ نفر سود خود را دریافت نکرده‌اند، سود سهام عدالت همه افرادی که در این چهار گروه قرار دارند و هنوز سود را دریافت نکرده‌اند از همان تاریخی که پرداخت سود هر مرحله آغاز شد به بانک و حساب آنها واریز شده است.
بنابراین، اگر تا کنون سود را دریافت نکرده‌اند به دلیل عدم مراجعه افراد برای دریافت فیش بانک است، در نتیجه این افراد باید با دریافت فیش و مراجعه به بانک می‌توانند سود خود را دریافت کنند.
نحوه مراجعه و دریافت سود افرادی که هنوز پولی به عنوان سود سهام عدالت دریافت نکرده‌اند به شرح زیر است.

 

*نحوه دریافت سود از افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد

بنابراین، افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی که ۱۱۷ هزار و ۶۲۱ هزار نفر آنها باقی مانده اند سود آنها در دست بانک بوده و با مراجعه به شرکت‌های تعاونی استا‌ن‌ها مراجعه و فیش خود را دریافت کنند، سپس فیش را با فیش به یکی از بانک‌های کشاورزی، پست بانک و سپه مراجعه و سود را دریافت کنند.

*پرداخت سود روستائیان و عشایر در بانک ملی

بر اساس این گزارش، در مرحله دوم پرداخت سود سهام عدالت از ۵ میلیون و ۴۸۳ هزار و ۲۵۰ نفر روستائیان و عشایر ۳۸ هزار و ۷۵۶ نفر سود خود را دریافت نکرده‌اند، با توجه به اینکه از زمان شروع پرداخت، سود سهام عدالت این دوره در دست بانک بوده این افراد می‌توانند با مراجعه به دهیاری‌ها و شرکت‌های تعاونی استانی فیش خود را گرفته و با ارائه به بانک‌ ملی سود سهام عدالت را دریافت کنند.
index

*دریافت سود مشمولان آموزش‌و پرورش با ارائه کارت ملی

بر اساس این گزارش کارکنان آموزش پرورش نیز که تعداد مشمولین دریافت سود سهام آنها ۳ میلیون و ۱۹۱ هزار و ۴۹ نفر بوده و ۳۶۵ هزار و ۹۴۵ نفر باقی‌مانده است، بازنشستگان آموزش و پرورش با ارائه کارت ملی به بانک صادرات و شاغلین به بانک ملی مراجعه و سود خود را دریافت کنند.
لازم به ذکر است، کارکنان آموزش‌و پرورش(شاغلین و بازنشستگان) سود خود را بدون نیاز به فیش و تنها با ارائه کارت ملی دریافت کنند.

*بانک سپه و کشاورزی آماده پرداخت سود سهام عدالت

بر اساس اطلاعات موجود، تعداد ۴۳۰ هزار و ۸۴۵ نفر بازنشستگان دستگاه اجرایی که در مرحله چهارم سود خود را دریافت نکرده‌اند نیز می‌توانند فیش خود را از شرکت‌های تأمین اجتماعی و شرکت تعاونی هر شهرستان دریافت و با ارائه آن به بانک سپه و کشاورزی سود خود را دریافت کنند.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 + = 9