خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

کودگ ۷ساله فیشور قربانی بازی خطرناک خود شد

در پی اعدام های اخیر دو فیشوری در زندان عادل آباد شیراز حس کنجکاوی این طفل معصوم در این مورد و بازی های کودکانه او را بر آن داشت تا آن را به صورت بازی کودکانه برای خود انجام دهد ولی متاسفانه باعث از دست دادن جانش شد.
به گزارش لارستان نیوز ،مروان آشوبی پسربچه ۷ساله فیشور در یک بازی کودکانه خودرا حلق آویزکرد

سایت فیشور خبری اندوهناک از حلق آویزشدن یک کودک بیگناه منتشر نموده که دل هر انسانی را بدرد می آورد والدین باید بیشتر مواظب رفتار وحرکات بچه ها خود باشند فیلم های وحشتناکی که امروزها از شبکه های مختلف تلویزیونی بخش می شود وهمچمچنین رویدادهای اطراف ما می تواند سر مشقی برای بچه ها باشد خبر مذکور هرچند دردناک و جانسوز اما عین خبر را از سایت فیشور می آوریم تا شاید درسی باشد برای والدین تا بیشتر مواظب جگر گوشه های خود باشند : در پی بازیگوشی وکنجکاوی کودکانه ناشی از موج بوجود آمده دراعدامهای اخیر، کودکی معصوم به کام مرگ کشانده شد.

متاسفانه امروز جمعه ۱۷ آبانماه ۱۳۹۲ ، از فیشور گزارش شده است که کودکی ۷ ساله بنام محمد ( مروان ) آشوبی فرزند عبدالله آشوبی در حادثه ای اتفاقی و تلخ به کام مرگ کشیده شد.

این گزارش می افزاید ، در پی اعدام های اخیر دو فیشوری در زندان عادل آباد شیراز حس کنجکاوی این طفل معصوم در این مورد و بازی های کودکانه او را بر آن داشت تا آن را به صورت بازی کودکانه برای خود انجام دهد ولی متاسفانه باعث از دست دادن جانش شد.

این کودک معصوم با استفاده از طنابی که در گوشه حیاط خانه شان برای خشکاندن رخت، آویزان بود با قرار دادن ماشین اسباب بازی در زیر پایش از طناب آویزان شد و در پی حرکت کردن ماشین اسباب بازی در زیر پایش، باعث خفگی و از دست دادن جانش شد.

امیدواریم که این حادثه تلخ و ناگوار در نوع خود عبرتی باشد بر ای بقیه خانواده ها تا بیشتر مراقب فرزندان و جگر گوشه های خود باشند تا هیچ وقت شاهد تکرار چنین فجایع دردناکی نشویم

 

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 + 5 =