خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

گازرسانی به بیرم لارستان

دکتر جعفرپور نماینده محترم  لارستان – خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی از گاز رسانی به بیرم لارستان خبر داد .

پایگاه اطلاع رسانی دکتر جعفرپور در این رابطه فرمودند:

موضوع گازرسانی به بیرم از ابتدای شروع به کار نمایندگی دکتر جعفرپور یکی از اولویت های منطقه ای بوده و در همین راستا در دولت دهم با پیگیری های صورت گرفته و تشکیل جلسه با مهندس قاسمی وزیر نفت، و با حضور امام جمعه محترم بیرم حجت الاسلام سید حسین زندوی و معتمدین بیرم، دستور گازرسانی به بیرم گرفته شد و در ادامه این روند با پیگیری و مذاکرات متعدد دکتر جعفرپور، هیات مدیره شرکت گاز عملیات گازرسانی به بیرم را به تصویب رساند و در روزهای پایانی دولت دهم این مصوبه به شرکت گاز استان فارس ابلاغ گردید.

همچنین با ادامه پیگیریهای بعمل آمده توسط نماینده مردم، مدیر کل شرکت گاز استان فارس و معاونان و مدیران آن در مرکز شهرستان حضور یافتند و در جلسه ای با حضور دکتر جعفرپور، مدیر کل گاز استان و آقای امیری فرماندار لارستان نسبت به گازرسانی به بیرم به بحث پرداختند و موارد زیر به تصویب رسید:

انتخاب مشاور طراحی خط انتقال بیرم تا 92/7/1

بررسی مسیر پیشنهادی انتقال گاز و ارائه پیشنهاد به کارشناسان واحد مهندسی شرکت گاز

خرید لوله های مورد نیاز خط انتقال گاز تا 3 ماه آینده

تأمین نقدینگی و بلوکه شدن بودجه مورد نیاز خط انتقال گاز بیرم

امید است با تصمیمات اتخاذ شده و پیگیریهایی که توسط مقامات اجرایی شهرستان و بخش صورت می گیرد شاهد این خدمت رسانی به مردم شریف بیرم باشیم.

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. عباس رستمي

    ان شاءالله با هماهنگي وهمكاري مناطق بيرم وفداغ در دوره جديد شاهد توسعه در موضوعات زير ساختي همچون راه آب وگاز باشيم . توسعه راه بيرم فداغ ارد و تونل بالنگستان همچنين گشايش راه دوراهي ارد فداغ بيرم به دوراهي خشت وركن آباد شهرستان لامرد كه باعث نزدديكي حدود يك ساعتي اين مناطق (ارد فداغ بيرم صحراي باغ ومناطق وسيعي از لارستان و گراش )به خليج فارس خواهد شد شاهد رونق اين مناطق به بن بست كشيده شده باشيم
    فداغ نیوز:اول حضور شماخیر مقدم عرض می نماییم و دوم از دید باز شما نسبت به منطقه استقبال می کنیم . منتظر نظرات و نوشته های بعدی شما هستیم تا بتوانیم بیشتر و بیشتر از تجربیات شما استفاده نماییم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 7 = 8