اخبار کوتاه :
رمضان با عطر مهربانی صندوق خیریه مهر فداغ         به زودی دفتر پیشخوان دولت در فداغ افتتاح خواهد شد         برخورد سمند با شتر در محور فداغ _ محمدزینا         قاسم هوشیار سخنگوی شورای پنجم با هزاران انگیزه برای شورای ششم می آید         افتتاح اورژانس جاده ای فداغ در فاز چه کنم چه کنم پیمانکار و علوم پزشکی         تشکیل کارگروه مشورتی، ایده دو کاندید جوان فداغی         ناصر منصوری با کوله باری از تجربه برای شورای ششم ثبت نام کرد         سه عضو شورای فعلی برای شورای ششم ثبت نام کردند         جمعه بازار فداغ سلامت شهروندان را به خطر انداخته است         محدودیت‌های جدید کرونایی در هرمزگان اعلام شد         مصوبات ستاد ملی، استانی و شهرستانی مدیریت و پیشگیری ویروس کرونا اعلام شد         سردبیر نشریه گابریک ، به سمت کارشناس و مشاور روابط عمومی هیئت گلف استان هرمزگان منصوب شد         طغیان کرونا در فداغ ، کارشناسان و مسئولین وزارت بهداشت را به منطقه کشاند         سید سجاد قتالی برای دومین دوره متوالی برای حضور در شورای اسلامی اعلام امادگی کرد.         توزیع روغن طرح تنظیم بازار در فداغ آغاز شد        
خانه / اخبار کوتاه / توزیع روغن طرح تنظیم بازار در فداغ آغاز شد

۲۰۰خودرو زیان‌ دیده سیل شیراز کارشناسی میزان خسارت شدند

۲۰۰خودرو زیان‌ دیده سیل شیراز کارشناسی میزان خسارت شدند

حمیدرضا جمالی نژاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه ۲۰ درصد این خودروها بیمه بدنه ایران و ۵۰ درصد نیز بیمه شخص ثالث این شرکت را دارندافزود: بررسی های اولیه برای پرداخت خسارت وارده به خودروهای حادثه دیده در سیل دروازه قرآن شیراز صورت گرفته و میزان خسارت به خودروها نیز کارشناسی شده است.
جمالی نژاد ادامه داد: در حال حاضر تمام ۲۰۰ خودرویی که به پارکینگ نیروی انتظامی منتقل شدند مورد کارشناسی میزان زیان وارده قرار گرفته اند که از این تعداد ۲۰ خودرو بیمه بدنه ایران داشته و ۱۰۰ خودرو نیز از بیمه نامه شخص ثالث ایران استفاده می کنند.
وی ادامه داد: بعد از انتقال سند خودروهای خسارت دیده ای که بیمه بدنه ایران دارند ، خسارت به مالکین این اتومبیل ها پرداخت خواهد شد.
مدیر شعب شرکت بیمه ایران در استان فارس تصریح کرد: در حال حاضر زیان وارده از این حادثه به مالکینی که خودروهای آنها بیمه بدنه دارند سریعا پرداخت می شود و در خصوص خودروهایی که بیمه شخص ثالث استفاده می کنند نیز باید مقصر این حادثه مشخص شود تا پرداخت خسارت آنها نیز صورت بگیرد: مالکین خودروهایی که بیمه بدنه ایران دارند و در این حادثه دچار خسارت شده اند نیز باید هرچه سریعتر به دفاتر این بیمه مراجعه و سند خودرو را به نام بیمه ایران انتقال دهند و ظرف حداکثر دو ساعت خسارت وارده به آنها نیز پرداخت خواهد شد، انتقال سند به این دلیل انجام می شود چون خودروهایی که دچار آبگرفتگی می‌شود جز خسارات کلی محسوب و دیگر قابل استفاده نیست.
مدیر شعب شرکت بیمه ایران در استان فارس در پاسخ به این سوال که آیا هزینه مجموع خسارت خودروها در سیل دروازه قرآن شیراز برآورد شده؟ گفت: مجموع خسارتهای وارده به تمامی خودروها در این حادثه هنوز جمع بندی نهایی نشده است.
وی عنوان کرد: منتظر هستیم مقصر نهایی این حادثه از سوی مسولان قضائی مشخص و اگر شهرداری این شهر مقصر نهایی معرفی شود باید خسارت خودروها نیز از محل بیمه نامه جامع شهری این نهاد پرداخت شود.
جمالی نژاد اظهار داشت: خودروهایی که بیمه بدنه ندارند و در این حادثه دچار خسارت شده اند باید ابتدا مقصر این حادثه از سوی دستگاه های قضائی مشخص شود و اگر شهرداری شیراز مقصر نهایی معرفی شود خسارت از محل بیمه نامه جامع شهری این نهاد نیز به مالکین این خودروها پرداخت خواهد شد.
وی اظهار داشت: تاکنون کسی از مالکین خودروهایی که احتمال دارد از محل حادثه دروازه قرآن به منازل شخصی مردم منتقل شده باشند به شرکت بیمه ایران برای پیگیری و کارشناسی خسارت مراجعه نکرده است.
جمالی نژاد در پایان خاطرنشان کرد: تاکنون تنها یک نفر زیان دیده در این حادثه که خودروی وی بیمه بدنه ایران داشته و حدود ۱۲۰ میلیون نیز در این رخداد زیان دیده،سند اتومبیل خود را به نام بیمه ایران منتقل و خسارت خود را نیز دریافت کرده است.
سیل ناگهانی که پنجم فروردین در دروازه قرآن شیراز رخ داد، منجر به کشته شدن ۱۹ نفر و مصدومیت شماری از هموطنان شد.این سیل اتومبیل های پارک شده و در حال تردد در دروازه قرآن را تا مسافتی با خود برد و بر روی هم انباشت.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 + = 15