اخبار کوتاه :
انجام رایگان غربالگری سرطان های شایع در مرکز جامع سلامت فداغ         خدمات رایگان نصب انشعابات، صدور پروانه ساختمان و عوارض شهرداری به خانواده های نیازمند هرمزگانی         پیام تبریک شورای ورزشی فداغ به مناسبت پیوستن ورزشکار فداغی به باشگاه پاس تهران         سرباز ورزشکار فداغی به پاس تهران پیوست         دادالله دستسوز برای همیشه چشم از دنیا بست         یکصد فداغی در لیست پیشنهادی شورای ۱۴۰۰         تقدیر و تشکر حوزه بسیج ، از حضور پرشور مردم فداغ و خلیلی و توابع ، در تشییع پیکر مطهر شهید گمنام         برافراشته شدن پرچم ولایت بر فراز تپه سد فداغ         تشییع پیکر شهید گمنام در فداغ و خاکسپاری در گراش با حضور سردار تنگسیری و سردار راستی         فداغ میزبان شهید گمنام         افتتاح منبع آب شهرک اندیشه هم مشکلات کم آبی مردم فداغ را برطرف نکرد         تقاضای برق و جاده مخدان روی میز نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی         اطلاعیه فرمانداری گراش در خصوص انتخابات سال ۱۴۰۰ شوراهای اسلامی روستاها         زینل زمانی دعوت حق را لبیک و به دیار باقی شتافت         سندی تاریخی از سد گمپوی فداغ        
خانه / اخبار کوتاه / سندی تاریخی از سد گمپوی فداغ

۲۰۰خودرو زیان‌ دیده سیل شیراز کارشناسی میزان خسارت شدند

۲۰۰خودرو زیان‌ دیده سیل شیراز کارشناسی میزان خسارت شدند

حمیدرضا جمالی نژاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه ۲۰ درصد این خودروها بیمه بدنه ایران و ۵۰ درصد نیز بیمه شخص ثالث این شرکت را دارندافزود: بررسی های اولیه برای پرداخت خسارت وارده به خودروهای حادثه دیده در سیل دروازه قرآن شیراز صورت گرفته و میزان خسارت به خودروها نیز کارشناسی شده است.
جمالی نژاد ادامه داد: در حال حاضر تمام ۲۰۰ خودرویی که به پارکینگ نیروی انتظامی منتقل شدند مورد کارشناسی میزان زیان وارده قرار گرفته اند که از این تعداد ۲۰ خودرو بیمه بدنه ایران داشته و ۱۰۰ خودرو نیز از بیمه نامه شخص ثالث ایران استفاده می کنند.
وی ادامه داد: بعد از انتقال سند خودروهای خسارت دیده ای که بیمه بدنه ایران دارند ، خسارت به مالکین این اتومبیل ها پرداخت خواهد شد.
مدیر شعب شرکت بیمه ایران در استان فارس تصریح کرد: در حال حاضر زیان وارده از این حادثه به مالکینی که خودروهای آنها بیمه بدنه دارند سریعا پرداخت می شود و در خصوص خودروهایی که بیمه شخص ثالث استفاده می کنند نیز باید مقصر این حادثه مشخص شود تا پرداخت خسارت آنها نیز صورت بگیرد: مالکین خودروهایی که بیمه بدنه ایران دارند و در این حادثه دچار خسارت شده اند نیز باید هرچه سریعتر به دفاتر این بیمه مراجعه و سند خودرو را به نام بیمه ایران انتقال دهند و ظرف حداکثر دو ساعت خسارت وارده به آنها نیز پرداخت خواهد شد، انتقال سند به این دلیل انجام می شود چون خودروهایی که دچار آبگرفتگی می‌شود جز خسارات کلی محسوب و دیگر قابل استفاده نیست.
مدیر شعب شرکت بیمه ایران در استان فارس در پاسخ به این سوال که آیا هزینه مجموع خسارت خودروها در سیل دروازه قرآن شیراز برآورد شده؟ گفت: مجموع خسارتهای وارده به تمامی خودروها در این حادثه هنوز جمع بندی نهایی نشده است.
وی عنوان کرد: منتظر هستیم مقصر نهایی این حادثه از سوی مسولان قضائی مشخص و اگر شهرداری این شهر مقصر نهایی معرفی شود باید خسارت خودروها نیز از محل بیمه نامه جامع شهری این نهاد پرداخت شود.
جمالی نژاد اظهار داشت: خودروهایی که بیمه بدنه ندارند و در این حادثه دچار خسارت شده اند باید ابتدا مقصر این حادثه از سوی دستگاه های قضائی مشخص شود و اگر شهرداری شیراز مقصر نهایی معرفی شود خسارت از محل بیمه نامه جامع شهری این نهاد نیز به مالکین این خودروها پرداخت خواهد شد.
وی اظهار داشت: تاکنون کسی از مالکین خودروهایی که احتمال دارد از محل حادثه دروازه قرآن به منازل شخصی مردم منتقل شده باشند به شرکت بیمه ایران برای پیگیری و کارشناسی خسارت مراجعه نکرده است.
جمالی نژاد در پایان خاطرنشان کرد: تاکنون تنها یک نفر زیان دیده در این حادثه که خودروی وی بیمه بدنه ایران داشته و حدود ۱۲۰ میلیون نیز در این رخداد زیان دیده،سند اتومبیل خود را به نام بیمه ایران منتقل و خسارت خود را نیز دریافت کرده است.
سیل ناگهانی که پنجم فروردین در دروازه قرآن شیراز رخ داد، منجر به کشته شدن ۱۹ نفر و مصدومیت شماری از هموطنان شد.این سیل اتومبیل های پارک شده و در حال تردد در دروازه قرآن را تا مسافتی با خود برد و بر روی هم انباشت.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 3 = 10