خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

آب شیرینکن فداغ آب را شیرین نمی کند

درچندهفته اخیر مردم فداغ وخصوصا کسانی که ازآب آب شیرینکن جهت شرب استفاده می کنند اعتراض شدیدی به وضعیت این آب داشته ومعتقدهستندکه دستگاه آبشیرینکن  آب را تصفیه نمی کند و یا اگرهم تصفیه می کند به صورت ناقص می باشد .

index

به گزارشهای رسیده از همشهریان عزیز آب آبشیرینکن تلخ وبدمزه می باشد.

تحقیقاتی که دوستان ما انجام داده اند حاکی از آنست که فیلترهای آبشیرینکن خراب و نیاز به تعویض دارند به نحوی که این فیلترها آب لوله کشی شهری را به همان صورت خارج وتوانایی تصفیه وشیرین سازی آب را ندارند.

و  ای سی (واحد شیرینی آب) این دستگاه حدود500می باشد واین درحالیست که ای سی آب برکه و آب انبارهای اطراف فداغ 150 می باشد.

این تفاوت نشان دهنده شوری اب آبشیرینکن فداغ می باشد.امیدواریم مسوولان عزیز آبفای روستایی شهرستان گراش که درراس آن یکی ازهمشهریان پرتلاش جناب آقای مهندس نورسته هستند هرچه سریعتر نسبت به تعویض فیلترهای آبشیرینکن اقدام فرمایند تا مردم بتوانند همچون گذشته  ازآب شیرین وگوارا استفاده نمایند.

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. اکبر زمانی

    ما تاحالا چند بار ازگراش خیر دیدیم ک الان باردوممان باشد برای ساخت اب شیریکن هم خیرین فداغ زحمت کشیدن ک بانی ان حاج اکبر دریابر و پول ان توشط حاج محمود راستی ساخته شده است الانم اگر مشکلی است باید ب این دونفر بگوییم تا اقدام کند ن ابفای گراش ک دلش بحال ما نسوخته

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 7 = 16