خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروز ۴۰۳ فداغ و صدرنشینی تیم محمد زینا با گلباران تیم مهدیه بیرم

آخرین وضعیت پروژه گازرسانی به شهرستان لارستان

به دنبال جلسه ای که در مرداد ماه سال جاری با حضور دکتر جعفرپور، نماینده مردم لارستان، خنج و گراش با مدیر عامل گاز استان فارس و فرماندار وقت، معاونین و رئیس اداره گاز لارستان در محل اداره گاز لارستان تشکیل شد، تصمیماتی به تصویب رسید که پس از گذشت 5 ماه مجددا توسط نماینده مردم مورد پیگیری قرار گرفت.

به همین منظور در جلسه ای با حضور دکتر جعفرپور و مهندس محمدی مدیر گاز استان فارس میزان پیشرفت مصوبات و تعهدات اداره کل گاز استان فارس مورد بررسی و بازبینی قرار گرفت. برابر اعلام مدیر کل گاز ، آخرین وضعیت پروژه های گاز رسانی به شرح زیر می باشد:

1- شبکه گذاری حفره های خالی شهر لار و لطیفی برای ترمیم آسفالت: پیمانکار این پروژه انتخاب شده و در مرحله ابلاغ می باشد. در ضمن آنکه در این فاصله نصب علمک در حفره های خالی صورت گرفته است.

2- گاز رسانی به منطقه تنگ اسد و شهرک اندیشه: مناقصه برگزار و پیمانکار انتخاب شده است و ابلاغ شروع به کار نیز انجام شده است.

3- ایستگاه مسکن مهر کوثر: برای ایستگاه TBS تنگ اسد، اسناد ساختمانی تهیه و تحویل امور قراردادهای اداره کل گاز شده است.

4- گاز رسانی به بیرم: این پروژه ها که مورد تاکید جدی نماینده مردم قرار دارد تا کنون پیشرفت قابل قبولی به شرح زیر داشته است:

– بودجه خط انتقال گاز بیرم بلوکه و نقدینگی مورد نیاز تأمین گردیده است.

– مسیر خط انتقال و طراحی خطوط گازرسانی بررسی شده است.

– اداره کل گاز استان در حال بررسی میزان و اندازه لوله های مورد نیاز برای انجام پروژه می باشند.

– مشاور طراحی خط انتقال انتخاب شده و در حال حاضر در حال تجهیز کارگاه می باشند.

– برابر اظهار مدیر کل گاز استان در نیمه اول سال آینده با انتخاب پیمانکار، فاز اول اجرایی گازرسانی به بیرم آغاز خواهد شد.

5- گاز رسانی به فیشور و محلچه: زمینی که برای ایستگاه CGS روستاهای فیشور و محلچه مورد نظر می باشد و از چند سال پیش خریداری شده، نیاز به تغییر کاربری دارد که تغییر کاربری ایستگاه از طریق جهاد کشاورزی در حال پیگیری و انجام می باشد. در این مدت پکیج گازرسانی این دو روستا تهیه شده و برای انتخاب پیمانکار به امور قراردادهای اداره کل ارسال شده تا مرحله انتخاب پیمانکار انجام گیرد.

6- گاز رسانی به روستای براک: پکیج گاز رسانی به روستای براک تهیه شده و در تاریخ 1.10.92 برای انتخاب پیمانکار به امور قراردادهای اداره کل گاز استان تحویل شده است که باید مراحل بعدی انجام شود.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی نمایده محترم مردم لارستان -خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 7 = 9