خانه / اخبار کوتاه / شورای معاونین آموزش و پرورش گراش پاسخگوی سؤالات خبرنگاران شدند

آغاز عملیات اجرایی بلوار ورودی فداغ

عملیات اجرایی بلوار ورودی فداغ آغاز شد .

به گزارش شورای اسلامی  و سازندگی فداغ ، عملیات اجرایی بلوار ورودی فداغ ، با همکاری بنیاد مسکن آغاز شد .

این بلوارسالهای متمادی به صورت شن ریزی شده به حال خود رها شده بود و متاسفانه  شاهد وقوع حوادث ناخوشایندی در این مسیر بودیم

جناب مهندس جمشیدی ریاست محترم بنیاد مسکن گراش در گفتگو با خبرنگار فداغ نیوز در رابطه با عملیات ساخت  این بلوار فرمودند : با تخصیص اعتبار عملیات ساخت بلوار فراتر از قرارداد شروع کرده ایم .

مهندس جمشیدی فرمودند : طول این بلوار 700 متر رفت و 700 متر برگشت بوده است که ما جهت رفاء حال مردم خوب فداغ ، که استحقاق بیشتر از اینها را دارند طول آنرا به 1000 متر رفت و 1000 متر برگشت رسانده ایم .

مهندس جمشیدی  در ادامه فرمودند ک ساخت میدان ابتدای فداغ در دستور کار بنیاد مسکن نیست و  اجرای آن توسط اداره  راه صورت خواهد گرفت .

همایون جهانپناه  هم با تایید این خبر فرمودند: ساخت  میدان ابتدای ورودی فداغ بعد از ساخت و تکمیل بلوار توسط اداره راه انجام خواهد گرفت .

در راستای اجرایی شدن ساخت بلوار فداغ توسط بنیاد مسکن و در راس آن جناب مهندس بیژن جمشیدی و پیگیری مستمر  ایشان در الحاق به طرح 33 هکتار اراضی فداغ به طرح هادی ، و با توجه به اینکه  قریب به دوسال   کارهای بنیادی و عمرانی  توسط بنیاد در فداغ  صورت نگرفته بود ، و لی با توجه به ابلاغ بودجه ، بنیاد کارهای زیربنایی را شروع کرده است ،  آقای همایون جهانپناه با صدور بیانیه ای ، از همکاری خالصانه بنیاد مسکن و شخض  مهندس جمشیدی ، تشکر و قدردانی نمودند

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. دستشون درد نکنه. بالاخره طلسم شکست.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 + 5 =