خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

آغاز عملیات اجرایی نقطه حادثه خیز جاده فداغ – دیده بان

عملیات اجرایی رفع نقطه حادثه خیز ابتدای جاده فداغ به دیدبان شروع شد.

شورای اسلامی در ادامه فعالیت های عمرانی و زیر ساختی خود با همکاری اداره راه و شهر سازی گراش از صبح امروز عملیات برداشتن تپه ای که به عنوان نقطه حادثه خیز در ابتدای جاده فداغ به دیدبان شناخته شده بود را آغاز کرد.

با برداشتن این تپه زاویه دید رانندگان تا حد قابل توجهی ارتقاء  خواهد یافت.

IMG-20140701-WA0038 IMG-20140701-WA0040 IMG-20140701-WA0041 IMG-20140701-WA0042 IMG-20140701-WA0043

IMG-20140701-WA0039

درباره‌ی فداغ نيوز

13 نظر

 1. فداغ چه کسی تورا خواهد ساخت

  محمد صادق جان همه باید حساب پس بدن من منکر این نیستم.ولی کسی باید این ادعا رو بکنه که کمکی هم واسه فداغ انجام داده باشه نه شما. پ خاموش باش.نه شورا قبل. بلکه شوراها ودهیارهای قبل تر از ان هم باید حساب پس دهند.من کامل توضیح دادم ولی دوست عزیزمون اقای قاسمی مدیر سایت نظرم را تایید نکردن.
  فداغ نیوز:سلام مجدد خدمت این دوست عزیز. بنده تا جایی که امکان داشته حرفهای شما را تایید کرده ام و این تایید نه به عنوان تایید حرفهای شما از طریق منه . شما متاسفانه در بعضی کامنتهای خود جانب احتیاط را رعایت نمیکنید و از اشخاص نام می برید .انتقادات تند از ارگانهای محترم دارید و جانبداری به نظرم مغرضانه از بعضی عملکردها .یک حسن دیگر ی که باعث میشه تمام نظرات شما منعکس نشه مجهول بودن نام شماست . ما باید مخاطب خود را بشناسیم تا در صورت بروز مشکل جوابگو باشد .
  در کل از حرفهای شما خیلی استفاده نموده ایم .
  موفق باشید

 2. با درود … در طول این هفتاد و چند سال ادم احمق زیاد دیده بودیم . ولی اینکه کسی از پدرش احمق تر با شد حا لا میبینیم
  فداغ نیوز: سلام بر سرور عزیز. بنده که متوجه نشدم منظور حرفتان با چه کسی بود

 3. محمدصادق

  باسلام
  این شخص(فداغ چه کسی تورا)مشخصه که قصد منحرف کردن افکار مردم رو داره که فکرشون از سمت حسابرسی شورای قبل دربیاد و به مسائل دیگه جلب بشه.
  عزیز من انسان که نبایست از حساب پس دادن واهمه داشته باشه اگه ریگی به کفش نداره که مشخصه که داره.
  عقبنشینی منازل هم قواعد خاص خودشو داره که باید مراحل طی بشه و طرف رو راضی کنن و پول و زمین و …بدن تا عقب بره مثل معدود افرادی که با اعطای امتیازاتی عقب رفتن.دیگه هم این به خودشون و شورا و دهیاری مربوطه که نیازی به عقب رفتن هست که شورا هزینه کنه یا کارای واجبتر دارن.به شما چه ربط داره که کی چیکار کنه . مطمئنا اگه حادثه ساز بود تا حالا عقبنشینی کرده بودن.
  شما هم لطفا از مسئله اصلی که حسابرسی از شورای قبل میباشد دور نشوید و فرافکنی نفرمایید با طرح مسائل بیخود و بیجهت.مردم فهیم فداغ مجدانه مسئله را پیگیری مینمایند
  باتشکر

 4. فداغ چه کسی تورا خواهد ساخت

  پ چرا نظر اصلی رو تایید نکردی.با اینکه قبول داشتی صحیح بود.مگه نگفتی نظراتی که واقعیت داشته باشه را بی کم وکاست تایید میکنم. نکنه ترسیدی.بخاطر اینه که نمیشه اینجا حرف زد.ولی نظرات بی ربط به موضوع جهان پناه را تایید میکنی.معرفت در گرانیست به هرکس ندهند…………

 5. بادرود .. شبی یکنفر مزا حم تلفنی حدود سا عت دو یا بیشتر نیمه شب برای مزا حمت بیکی زنگ زد طرف که از خواب پریده بود خیلی نا را حت بود مزاحم گفت نا ر ا حت نباش خبر خوبی برایت دارم مسا بقه ای است که با ید 7 بار بگی .. اره .. بره .. دره . تا برنده بشی ان طرف هم هی گفت اره بره دره مزا حم گفت حا لا هی بگو تا جونت در ره .
  حا لا شما هم هی بگو هید خا نات توی طر ح است وخراب نمیکنی تا جونت در ره . مطمئن با ش خراب که نمیکنم هیچی میخو اهم مقداری هم بیا یم جلو تر

 6. فداغ چه کسی تورا خواهد ساخت

  نگاه کن اقای جهان پناه شما اول بیا خونه خودتو که تو طرح خیابان فداغ هستش رو خراب کن بعد ادعای حساب رسی رو بکن.صدبار بهت گفتن ولی اب از اب تکون نمیخوره.

 7. با درود .. ایا با حرف تو خالی میشود گفت که من اینکار کردم بفر ما هید مدارک بد هید و بگو هید این مدارک و تا اینجا اینکارها صورت گرفته حا لا بقیه راه کسی دیگر برود وا ینقد ر هم خر ج بر داشته نمیدا نم چرا اینهمه از حساب و کتاب وا همه دارند

 8. فداغ چه کسی تورا خواهد ساخت

  س جان ماجرا اینجاس که این سایت ازادی بیان نداره واگه حرفی بزنی میگه فلانی ناراحت میشه خب فداغ نبوز جان چطور تین ادما وقتی خوبشون رو میگن ناراحت نمیشن ولی طاقت انتقاد رو ندارن.

 9. دوست عزيز من قرار بود که نظر ندم چون مدیر سایت نظراتمو دستکاری میکنه یه انتقاد هم ازش کردم ولی تایید نکرده البته اگه این یکیو تایید کنه فداغ چه کسی … شما که میگی نود درصد راهو رفتیم مدارکش و اسنادش رو چرا در اختیار شورای جدید نمیذاری؟؟؟ چطور شما نود درصد راهو رفتی تو ده درصد دیگش موحدی؟؟ یا ماجرا چیز دیگست؟؟

 10. فداغ چه کسی تورا خواهد ساخت

  سلام س عزیزم. درسته که ادم از یک سوراخ دوباره گزیده نمیشه ولی ادم موفق هم کسیست که دس از تلاش بر نداره.وکار بخش نزدیک به نود درصد ان انجام شده.بخدا قسم باور کنین کاراش یک کم دیگه پیگیری میخاد.ولی کسی قبول نمیکنه. به جان این تن که نباشه اگه کسی تو تهران داری بگو یه کم تحقیق کنه تا بدونی که مراحل اصلیش طی شده.

 11. با سلام به نظر من آدم از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود شورای قبل با اعتماد به بعضی اشخاص مبالغی را خرج کرد ولی متاسفانه نتیجه نگرفت .امید است که شورای جوان و تحصیلکرده مان در راه تحقق اهداف عمرانی فداغ ، با برنامه تر از گذشته عمل نماید . با تشکر از زحمات مدیر سایت.
  فداغ نیوز: با تشکر از ارسال مطلب . دوست عزیزمتاسفانه قسمتهایی از نوشته شما بدلیل نام بردان از اشخاص حذف و تغییراتی در نحوه نگارش انجام گرفت ولی در مجموع همان مطلب شما را منعکس نمودیم .
  عذر ما را پذیرا باشید

 12. دستشون درد نکنه
  ماتوقعمون از شورای جدید اینه که کارایی که شورای قبل زحمات کار اداریش رو کشیده و به هر شکل نیمه تمام مونده پیگیری کنن ونذارن که زحماتشون هدر بره.مثل درختای سد و پارک و فلکه وسط شهر …
  یا مثل کار بخش شدن که واقعا مرحله آخرشه و باید دنبالش رو گرفت که واقعا براش زحمت کشیده شده.توقع داریم پیگیری بشه
  باید ازآقای خاکبیز کمک گرفت چون از مراحل اداری اون اطلاع بیشتری دارن.
  بخش شدیم سالن و بودجه و…. خواهیم داشت

  • این متن اونی که من زحمت کشیدم تایپ کردم نیست لطف کن از روی سایت برش دار و از این به بعد هرموقع من نظر دارم حق تغییر دادن اون روندارید و اگر مشکلی داشت کل متن رو ننداز.البته شدیدا به نظر میاد که شما فقط جانب شورای جدید رو دارید چون هرچیزی که از این شورا میگیم ذره ای حق گویی از مشکلات باشه سانسور میکنید در صورتی که خودتون حتی در خیلی از موارد بی جا انتقاد از شورای سابق میکردید وحتی نمیگفتید کی هستید.الان هم هرتهمت و توهینی که به شورای سابق میشه تایید میکنید.بنده حرف بدی نزده بودم که بیخود سانسور کردید.شما باید بی طرف باشید.انصافا شورای سابق تلاش کرد و این شورا هم باید تلاش کنه.

   نظرم رو بنداز و دفاعیه میخوام از شما…
   فداغ نیوز:سلام دوست عزیز البته که متن قبلی شما سانسور شد و من اونو به اطلاع خود شما رسوندم .کاش خود را معرفی می کردید لبته مشکلی هم نیست .
   برای هزارمین بار اعلام می داریم هر نظر و سخنی که به هر نحوی حریم خصوصی دیگران را مورد حمله قرار دهد از نظر ما مردوده .نام بردن اشخاص و به دنبال آن حرفهای نسنجیده از نظر ما مردوده . شورای قبل زحمات زیادی برای فداغ کشید کسی هم منکر آن نیست واگر در حال حاضر هم از شورای جدید طرفداری میشه نه بخاطر افراد شیک پوش آنونه و نه هم از اقوام و دوستان بنده . بلکه بواسطه فعالیت درخشان اعضای زحمتکش اونه .اگر در مقطعی انتقادی از ما شنیده اید مطمئن باشید که بدور از غرض بوده و فقط مصلحت فداغ مطرح بوده است .
   ما اتفاقا از شورای فعلی هم انتقاد نموده ایم و خواهیم کرد . مگر سخنان ما رو در مورد قطع آب و آن تیتر آتشین که ما بخش نخواستیم از تشنگی نجاتمان دهید را نشنیده اید و یا نخوانده اید . این نیست که چون اعضای اونو دوست داریم چشم بر روی واقعیات ببندیم .
   در پایان از حضور شما متشکریم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 + = 2