خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

آیا وعده ها وکارهای عمرانی درفداغ،با آنچه تاکنون صورت گرفته است مطابقت دارد ؟

هراز گاهی ما شاهد وعده هایی از سوی مسئولین ریز و درشت هستیم .بعضی از این وعده ها به واقعیت رسیده اند ولی بعضی ها بعد از گذشت زمان به واقعیت که نمی رسند هیچ به فراموشی هم سپرده می شوند .

ما در زمینه های کارهای عمرانی در فداغ خبرهای رنگارنگی را منتشر نموده ایم ولی بعضی از آنها انگار نه انگار که قبلا از آنها نامی برده شده است .
بعضی از این وعده ها به شرح زیر می باشند.
احداث بلوار از ابتدای پمپ بنزین تا ابتدای فداغ –احداث بلوار از ابتدای فداغ تا ابتدای پل فلزی سابق فداغ در قسمت شرق واحداث بلواری دیگر از ابتدای بازارچه تا انتهای فداغ در غرب
احداث پارک محله ای در قسمت شمال فداغ –کدگذاری منازل فداغ –آسفالت کوچه ها –ساماندهی قبرستانهای فداغ –احداث ایستگاه آتش نشانی آنهم در قسمت شمال فداغ –واگذاری امتیاز اتفاقات برق به فداغ –تبدیل فداغ به بخش با وعده های رنگارنگ آقای حسنی در مدت چهارسال نمایندگی مردم درمجلس شورای اسلامی –احداث بازارچه جدید در امتداد بازارچه قدیم –وده ها طرح وبرنامه دیگر که متاسفانه بعضی از آنها دیگر حتی نامی هم از آنها برده نمی شود .
آیا ارگان ویا فردی جهت انطباق این وعده ها با کارهایی که تاکنون صورت پذیرفته است مشخص شده است .
آیا مسئولین نمی دانند که این وعده ها در ذهن مردم می مانند و اگر حتی یکی از آنها هم به واقعیت تبدیل نشوند ،یک نوع بی اعتمادی در بین مردم نسبت به آنها بوجود خواهد آورد .
به امید روزی که شاهد به واقعیت رسیدن تمامی وعده های مسئولین باشیم

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. حسن خشنود

    با سلام خدمت دوست عزیز.بنده هم مثل شما از تحقق نیافتن وعده ها گله مندم. ولی تا حالا شده که از مسولین به قول خودتان ریز و درشت در تحقق نیافتن وعده هایشان جویا شوید.از نظر من کمبود بودجه باعث عدم تحقق وعده هایشان شده.و به نظر من آنان که خودشان می دانند با کمبود بودجه مواجه می شوند نباید از پیش به مردم وعده بدهند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 5 = 13