خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات یک چهارم نهایی فوتسال جام نوروز فداغ و حذف یکی از نمایندگان فداغ

آیا کرونای انگلیسی وارد فداغ شده است ؟

ویروس کرونا هنوز تمام نشده و حتی جهش‌های آن در ماه‌های اخیر منجر به سرایت پذیری بیشتر شده و از طرفی کودکان را بیشتر از گذشته درگیر می‌کند و این لجاجت ویروس تاج‌دار به قیمت جان فرزندان این سرزمین تمام شده است.
هرچند آمار تفکیک شده‌ای از سن و سال مبتلایان به کرونا در کشور از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منتشر نشده، اما آن‌چه مشخص است این‌که با شیوع ویروس جهش یافته انگلیسی در کشور و به دلیل سرایت پذیری بالای آن، کودکان و نوجوانان بیشتری به علت ابتلا به کووید ۱۹ بستری شده‌اند.
این در شرایطی است که باید بدانیم ویروس کرونا از بین نرفته و سوار بر موج ازدحام و شلوغی در عید نوروز در حال گردش است و از بی‌خیالی‌های ما نهایت سود را می‌برد و بیشتر جان می‌گیرد.
در فداغ آمار مبتلایان به کرونا افزایش یافته است و این کاملا قابل پیش بینی بود .
اجرای بی پروای عروسی ها و دید و بازدیدهای نوروزی مزید بر علت شده تا سایه شوم کرونا همچنان بر فداغ سایه افکند .
مردم همچون گذشته نکات بهداشتی را رعایت نمی کنند و عزیزانمان در شبکه بهداشت هم دیگر همچون گذشته واکنشی از خود نشان نمی دهند چون رعایتی از سوی مردم شاهد نیستند .
از ضدعفونی کردن کوچه و خیابان و مغازه ها خبری نیست و دیگر همچون گذشته در ورودی و خروجی ایستگاههای پایش مستقر نمی باشد .
در روزهای اخیر هم شاهد ابتلای خیلی از کودکان فداغی به اسهال و استفراغ و تب هستیم .
در یکی از این موارد نوزاد شش ماهه ای جان خود را از دست داد و ترس از اینکه ویروس جهش یافته وارد فداغ شده باشد خانواده ها را بیش از پیش نگران کرده است .
امروز گروهی از پزشکان و متخصصان شبکه بهداشت شهرستان جهت بررسی علل این بیماری وارد فداغ شدند و از منابع آب شرب نمونه برداری نمودند که نتیجه آن متعاقبا به اطلاع خواهیم رساند .
حسین رنجبر مسئول شبکه بهداشت فداغ ، ورود کرونای انگلیسی به فداغ را نه رد کرد و نه تایید اما از مردم خواست نکات ایمنی را کاملا جدی بگیرند و منتظر تحقیقات تیم شبکه بهداشت باشند .
امید آنکه با پایان یافتن تعطیلات نوروز و دید و بازدیدها و صد البته پایان عروسی ها، کرونا در فداغ مجددا با رعایت بیشتر پروتکلهای بهداشتی ، مهار گردد

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 + = 17