خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

احتساب نیروی کار خنج ، گراش و بیرم لارستان به عنوان نیروی کار بومی در عسلویه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جعفر پور نماینده محترم مردم لارستان -خنج وگراش در مجلس شورای اسلامی،مردم  لارستان ، خنج و گراش و همچنین بخش بیرم از شهرستان لارستان که متقاضی کار در عسلویه می باشند  همانند اهالی منطقه عسلویه می توانند از فرصت های شغلی عسلویه بهره مند گردند.

پایگاه اطلاع رسانی دکتر جعفر پور در ادامه این خبر فرمودند:

به دنبال جلسه ای که چند ماه پیش بین مجمع نمایندگان فارس با معاون اول رئیس جمهور صورت گرفت ، مصوب گردید که محدوده بومی گزینی برای منطقه نفت خیز عسلویه به صد کیلومتر افزایش یابد . بر اساس این تصمیم از حوزه انتخابیه لارستان ، خنج و گراش شهرستان های خنج و گراش و همچنین بخش بیرم از شهرستان لارستان در محدوده ی این مصوبه قرار خواهد گرفت و متقاضیان کار ساکن در این مناطق همانند اهالی منطقه عسلویه می توانند از فرصت های شغلی عسلویه به عنوان بومی برخوردار شوند .

طبق خبرهای واصله قرار است در منطقه نفت خیز عسلویه تعداد 800 نفر نیرو کار به خدمت گرفته شوند لذا متقاضیان کار وواجدین شرایط وقت را عنیمت شمرده می توانند از این فرصت پیش آمده استفاده لازم ببرند

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

  1. طبق شنیده ها درمنطقه پاروو کنگروشو که متعلق به فداغی ها میباشد گروه هایی از شرکت نفت جهت پیدا کردن نفت مشغول ازمایشاتی هستند . لطفا در این مورد خبرهایی تهیه کنید
    فداغ نیوز :سلام دوست عزیز چشم در این زمینه تحقیق خواهیم کرد واما نظر دوم شما متاسفانه قابل انتشار نبود یقینا میدانیم که باید منبع خبری ما شورا ودهیاری باشند ولی همانگونه که اطلاع دارید این دو نهاد سخنگو ویا روابط عمومی ندارند ولذا کسی هم در رابطه با خبرها همکاری نمی کنند به گفته خود شما شورا احتیاج به یک نفس تازه والبته تحصیل کرده دارد .
    انشاء الله در انتخابات بعدی شاهد پیشرفت شورا در همه زمینه ها باشیم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


3 + 9 =