خانه / اخبار کوتاه / مسابقات فوتسال دانش آموزان منطقه فداغ ویژه ایام الله دهه مبارک فجر

اختصاص 9 میلیارد تومان به شهرداری‌های حوزه انتخابیه برای جبران خسارات سیل

با پیگیری‌های مهندس حسین‌زاده و مسئولان صورت گرفت؛
اختصاص 9 میلیارد تومان به شهرداری‌های حوزه انتخابیه برای جبران خسارات سیل
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده، با پیگیری‌های مهندس حسین‌زاده و شهرداران حوزه انتخابیه مبلغ ۹ میلیارد تومان برای جبران خسارات سیل به شهرداری‌ها اختصاص یافت.
به گفته نماینده مردم جنوب فارس در مجلس شورای اسلامی ۶ میلیارد تومان به ۷ شهرداری شهرستان لارستان اختصاص یافته است.
این مبلغ برای ۷ شهرداری عبارت است از ۲ میلیارد تومان برای لار، ۲ میلیارد تومان برای بیرم، ۷۰۰ میلیون تومان برای عمادشهر، ۵۰۰ میلیون تومان برای خور، ۴۰۰ میلیون تومان برای لطیفی، ۳۰۰ میلیون تومان برای دهکویه و ۱۰۰ میلیون تومان برای بنارویه.
حسین‌زاده همچنین خبر داد که ۲ میلیارد تومان برای شهرداری‌های خنج و محمله جذب شد که یک و نیم میلیارد تومان برای شهرداری خنج و ۵۰۰ میلیون تومان برای شهرداری محمله است.
به شهرداری‌های گراش، جویم و ارد نیز یک میلیارد تومان اختصاص یافته است که برای شهرداری جویم ۵۰۰ میلیون تومان، شهرداری گراش ۴۰۰ میلیون تومان و شهرداری ارد ۱۰۰ میلیون تومان است.
نماینده مردم لارستان، خنج، گراش، اوز و جویم خاطرنشان کرد: برای شهرداری‌های اوز و کوره نیز مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان پیش‌بینی شده است.
وی همچنین گفت: میزان خسارات وارد آمده به امکانات و تجهیزات شهری توسط شهرداری‌ها برآورد و توسط کارشناسان مدیریت بحران استانداری بررسی شده است. در همین راستا لازم است از همکاری‌های دکتر ایمانیه استاندار فارس و دکتر عبداللهی مدیرکل مدیریت بحران استانداری و فرمانداران و شهرداران حوزه انتخابیه قدردانی کنم.

گفتنی است؛ وقوع سیل در دی ماه سال گذشته در شهرستان‌های جنوبی فارس خسارات بسیاری به مردم و زیرساخت‌ها و امکانات شهری و روستایی و مسیرهای مواصلاتی وارد کرد.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 2 = 9