خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

ادامه مخالفتهای مردمی با الحاق بخشهایی از هرمزگان به فارس

رئیس شورای اسلامی روستای تمبوشمالی از مخالفت مردم این روستا با الحاق به استان فارس خبر داد.

رئیس شورای تمبو: جدایی تمبو شمالی از پارسیان بی حرمتی به مردم هرمزگان است.

1241

رئیس شورای اسلامی روستای تمبوشمالی از مخالفت مردم این روستا با الحاق به استان فارس خبر داد.

علی فتوحی در گفتگو با خبرنگار ندای هرمزگان با ابراز تاسف از اینکه مسوولان استان دیر اقدام به مخالفت با طرح جدایی بخش هایی از هرمزگان به ویژه روستای تمبو شمالی کردند، بیان داشت: زمزمه اجرای این طرح از مدت ها پیش بر سر زبان ها بود و ما نیز نگرانی خود را در این رابطه به گوش مسوولان و نمایندگان رساندیم ولی برخی ها بجای اقدام در راستای توقف طرح، موضوع جدایی چند روستای پار سیان از هرمزگان را کتمان می کردند .

 

وی با بیان اینکه تمبوشمالی دارای بندری بنام خاوردان باساحلی زیبا وجذاب است، خاطرنشان کرد، تمبو شمالی بعد از بندر تبن دومین بندرگاه داد وستد منطقه به شمارمی رود .

فتوحی گفت: ما رسیدن به اوج پیشرفت و تکنولوژی را دراستان هرمزگان جستجو می کنیم نه فارس از این رو الحاق چند روستا به استان فارس جهت رسیدن به دریا نوعی بی حرمتی به خود و هرمزگان می دانیم. وی با اشاره به امنیت موجود در این روستا ادامه داد، داد، خوشبختانه چنان امنیت، انسجام اخلاقی، رفتاری و فکری درشهرستان پارسیان وجود دارد که از هر نظراستثنایی است .

رئیس شورای اسلامی روستای تمبو شمالی از دولت و مسوولان نظام خواست تا به طور جد باید پیگیر لغو الحاق روستاهای پارسیان به فارس شوند تا تنش های موجود پایان یابد .

این روستا بدلیل طبیعت خدادادی به ویژه در فصل زمستان و بهار یکی از مناطق گردشگری استان و شهرستان به شمار می آید که این طبیعت زیبا باعث جذب گردشگرانی از سایر شهرستانها و استان های همجوار به این منطقه شده است .

منبع: ندای هرمزگان

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 + 9 =