خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

از نام و عکس تو هم میترسند «سرداردلها»

در سالروز شهادت سردار سلیمانی، اینستاگرام علاوه بر حذف پست و عکس و مسدودسازی حساب کاربران در محکوم کردن این اقدام تروریستی به راه اندازی کمپین «ازعکس تو هم می ترسند» نیز واکنش نشان داد.
همزمان با سالروز ترور شهید حاج قاسم سلیمانی، کاربران فضای مجازی با پیوستن به کمپین «از عکس تو هم میترسند» در شبکه اجتماعی اینستاگرام، نارضایتی خود را نسبت به بی اخلاقی، زورگویی و دیکتاتوری اینستاگرام که خود را داعیه دار آزادی بیان می‌داند، ابراز کردند اما باز هم این اقدام با واکنش خصمانه اینستاگرام روبرو شد.

کاربران ایرانی با انتشار تصویری تایپوگرافی با مضمون «#ازعکس_توهم_میترسند» و نشر حداکثری این هشتگ، عشق خود را به سردار دل‌ها ابراز کردند اما همانطور که پیش بینی می‌شد بازهم شبکه اجتماعی اینستاگرام، علاوه بر حذف پست‌ها و عکس‌های مربوط به سالگرد شهادت سردار سلیمانی، صفحات پربازدیدی که در این کمپین حضور داشتند را نیز مسدود و حذف کرد.

اقدام اینستاگرام در حذف پست‌های کاربران ایرانی از سال گذشته نمود بیشتری یافته و هر بار که کاربران ایرانی در محکومیت اقدامات تروریستی و غیر انسانی کشورهای متخاصم، دست به انتشار پستی می‌زنند، اینستاگرام آن را حذف و یا صفحه کاربر را مسدود می‌کند.

این تصمیمات یکجانبه سال گذشته در زمان شهادت سردار سلیمانی و پس از آن، چندی پیش در زمان ترور شهید فخری زاده به وفور تکرار شد.
در سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و پوشش خبری آن مراسم و انتشار آن در صفحه رسمی فداغ نیوز در اینستاگرام ، متاسفانه بار دیگر این شبکه اجتماعی کینه و کدورت خود را نسبت به حاج قاسم نشان داد و علاوه بر حذف پست پوشش خبری و تصاویر حاج قاسم ، قسمت لایو ( پوشش زنده ) صفحه فداغ نیوز نیز تا اطلاع ثانوی مسدود ساخت
اینستاگرام با این اقدام غیر اخلاقی خود ، شعار آزادی بیان و قلم غرب را کاملا زیر سئوال برد

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 4 = 7