اخبار کوتاه :
نارضایتی مردم از عدم روشنایی معابر و کوچه های فداغ         ورزشکار فداغی مسئول ورزش موی تای هرمزگان شد         امیرعضدی جانشین شهسواری در منابع طبیعی شد         سنگ بزرگ جلو پای متقاضیان سیمان در فداغ         اسامی دریافت کنندگان سیمان دولتی آسیب دیده از زلزله         پیام تبریک مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گراش به مناسبت روز ملی شوراها         در وعده غذایی شهروند فداغی، پنبه جای تن ماهی را گرفت         سرقت کابل برق ورزشگاه فداغ         اخطار به تعیین تکلیف و ساخت دارندگان زمین شهرک شمالی فداغ         کارگروه مشورتی فداغ؛ چرا و چگونه..؟!         تجمع در سواحل بندرعباس ممنوع است/افزایش آمار در رودان و بشاگرد         حسین آباد فداغ ، فاقد ارتباط تلفنی ثابت و همراه         رمضان با عطر مهربانی صندوق خیریه مهر فداغ         به زودی دفتر پیشخوان دولت در فداغ افتتاح خواهد شد         برخورد سمند با شتر در محور فداغ _ محمدزینا        
خانه / اخبار کوتاه / برخورد سمند با شتر در محور فداغ _ محمدزینا

افتتاح اورژانس جاده ای فداغ در فاز چه کنم چه کنم پیمانکار و علوم پزشکی

افتتاح ساختمان اورژانس ۱۱۵ جاده ای فداغ ، در گرو اگر و اما قرار گرفت

کلنگ احداث  ساختمان اورژانس جاده ای فداغ در تاریخ پنجم دیماه ۱۳۹۷ و در مراسمی با حضور اعضای شورای اسلامی فداغ و مسئولین اجرایی شهرستان گراش و مسئولین دانشکده علوم پزشکی ، بر زمین زده شد .

مهندس نعمت الله خرم مسئولیت احداث این ساختمان را بر عهده گرفت .

کارهای داخلی این ساختمان که شامل سفیدکاری و برق کشی و غیره است کلا به اتمام رسیده است .

مشکل انشعاب آب و برق آن نیز توسط مهندس خرم پیمانکار پروژه برطرف شد و در حال حاضر دارای انشعاب آب و برق می باشد .

قسمت جانبی ساختمان شامل دیوار کشی  سایبان جهت پارکینگ وسایل نقلیه و آمبولانس نیز به اتمام رسیده است .

مهندس خرم در این رابطه گفت : دیواری که جهت سایبان در نظر داشتیم و احداث شده است فاقد ستون می باشد و دانشکده علوم پزشکی اعلام نموده که این دیوار فاقد استحکام کافی می باشد و باید تخریب شود .

با توجه به افزونی چند برابری قیمتها و اینکه بودجه ای در حال حاضر در اختیار ما نیست ، تخریب و احداث مجدد دیوار  ، امکان پذیر نیست .

خرم ادامه داد :

حتی ما به دانشکده اعلام کرده این که دیوار تخریب نشود و تنها در میان دیوار ستون تعبیه شود که باز با مخالفت دانشکده روبرو شده ایم .

با این حساب افتتاح این پروژه در فاز چه کنم چه کنم پیمانکار و علوم پزشکی قرار گرفته است و به احتمال قوی افتتاح آن به سرنوشت ساختمان کناری آن یعنی ساختمان آتش نشانی که سالهاست بلاتکلیف مانده است و از افتتاح آن خبری نیست مبتلا خواهد شد .

پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده ای فداغ در زمینی به مساحت ۴۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۱۲۰ متر مربع و با هزینه ای بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان که ۱۵۰ میلیون آن توسط خیر فاضل القطری، شهروند فداغی الاصل مقیم قطر و مبلغ ۵۰ میلیون آن توسط خیرین محلی ( نام خیرین محفوظ است ) تامین شده است .

زمین این پروژه توسط مهندس جمشیدی مدیر بنیاد مسکن شهرستان گراش تامین شده است

 

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 5 = 6