خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

افتتاح بزرگترین کارخانه تن ماهی خاورمیانه در بيرم

بزرگترین کارخانه تن ماهی خاورمیانه  در شهر بیرم افتتاح شد .

به گزارش بیرم کبیر این کارخانه بزرگ توسط آقای  صفر اسدی که در بنادر و تهران فعالیت دارد؛ هدف و انگیزه خود از اقدامات سرمایه گذاری در منطقه بیرم را ایجاد اشتغال برای جوانان و جلوگیری از بیکاری آنان دانست و در خصوص همکاری مسئولین اعلام کرد آن طور که می بایست با وی همکاری صورت نگرفته است و ابراز نارضایتی می کرد. همچنین نسبت به عدم همکاری مسئولین عنوان داشت که این وضعیت و این برخوردها موجب دلسردی وی گردیده و گفت این امر مانع سرمایه گزاری در آینده خواهد شد.

ایشان اذعان داشتند مردم انتظار دارند؛ مسئولین در زمینه سرمایه گزاری با سرمایه گزاران منطقه همکاری بیشتری داشته باشند و فرصت و زمینه را برای سرمایه گزاری مهیا سازند.
آقای اسدی مدیر این پروژه اعلام کرد که این پروژه در زمان تکمیل، از بزرگترین پروژه های تن ماهی در خاورمیانه است که می تواند زمینه اشتغال حدود ۲۲۷ نفر را بطور مستقیم فراهم سازد.
وی اظهار داشت که پس از صدور اطلاعیه استخدام، حدود ۷۰۰ نفر نام نویسی کرده اند که لازم است دیگر سرمایه گزاران هم؛ فرصت هایی را برای نیروی کار جوان فراهم سازند.
لازم بذکر است شروع دوره آزمایشی این پروژه بزرگ از حدود سه ماه پیش آغاز شد و از ۱۵ آذر به تولید انبوه رسیده است.
تولیدات این مرکز علاوه بر بازار داخلی به کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله عراق نیز صادر می شود.
آقای قاسم اسدی مدیر شرکت غذایی بیرم آرین اعلام داشت محصولات این کارخانه با دو برند ” ناخدا، محصول درجه یک با طعم های متفاوت سیر، فلفل قرمز، سبزیجات معطر، لوبیا، قارچ، سالاد ماهی و روغن زیتون” و همچنین محصول “تن ماهی فُرس با روغن گیاهی” به بازار عرضه خواهد شد.
وی اظهار داشت محصولات اولیه با نظارت کارشناسان استان مورد آزمایش و تأیید قرار گرفته است که این آزمایشها توسط نیروهای متخصص داخلی انجام شده است.
از مزایای این کارخانه تهیه ماهی تازه و انتقال از دریا بطور مستقیم به این کارخانه است.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


2 + 7 =