خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

افزایش رشته های مراکز دولتی و غیر انتفاعی در لارستان ، خنج و گراش

دکتر جعفرپور ازپیگیری تأسیس دانشکده آموزش عالی دولتی لارستان و افزایش رشته های مراکز دولتی و غیر انتفاعی در لارستان ، خنج و گراش خبر داد.

در پی سفر و بازدید معاون آموزشی وزارت علوم و مدیر کل گسترش وزارتخانه از مراکز آموزش عالی شهرستان های لارستان ، خنج و گراش ، آقای جعفرپور از تأسیس دانشکده دولتی زیر نظر وزارت علوم در لارستان و گسترش وزارتخانه از مراکز آموزش عالی شهرستان های لارستان ، خنج و گراش خبر دادند .

دکتر جعفر پور نماینده محترم مردم لارستان -خنج وگراش همچنین از تشکیل جلسه  در روز 30 بهمن ماه سال جاری با حضور رؤسای مراکز آموزش عالی شهرستان های لارستان ، حنج و گراش  با مدیر کل گسترش و کارشناسان مربوطه ، خبر دادند وافزودند ،درخواست های افزایش رشته و مقاطع مورد بررسی و با دید مساعد نسبت به این موارد تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد  .

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

 1. با سلام
  به یک آمار و خبر بسیار تکان دهنده توجه بفرمایید
  کار مفید کارمندان ایرانی(22) دقیقه در روز است ؛!!!!!
  بر اساس گزارش مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی کار مفید کارمندان ایرانی (به خصوص در بخش دولتی) 22 دقیقه در روز است. این در حالی است که سال گذشته این رقم یک ساعت و 4 دقیقه یا به عبارتی 64 دقیقه بود. با این حساب، کار مفید کارمندان نسبت به سال گذشته به یک سوم کاهش یافته است.
  کم کاری و به عبارت بهتر فرار از انجام وظیفه که در بخش اداری و ارایه خدمات کارمندان بخش های دولتی و خصوصی بیشتر به چشم می آید، در اصل ریشه در مشکلات فرهنگی و آموزشی کشور دارد و تنها راه درمان آن توجه به نحوه رشد فکری و روانی خردسالان، کودکان و نوجوانان کشور است.
  بر اساس همین آمار، وضعیت کارمندان بخش خصوصی بهتر است و کارکنان این بخش در روز حدود 2 ساعت کار مفید دارند. این در حالی است که در حال حاضر بیشتر کارمندان در بخش های دولتی و خصوصی حدود 8 ساعت (از 8 صبح تا 4 بعدازظهر) سر کار هستند. البته در بخش خصوصی ممکن است از کارمندان در روز 1 ساعت بیشتر کار گرفته شود.
  در ماده 51 قانون کار میزان مجاز ساعت کار روزانه افراد در بنگاه ها و واحدهای مشمول قانون کار کشور 8 ساعت اعلام شده است که البته کارگر و کارفرما می توانند با توافق ساعات کار برخی روزها را کمتر و برخی دیگر را بیشتر در نظر بگیرند، اما به صورت کلی نمی تواند از 44 ساعت بیشتر در هفته باشد.
  1 آیا این افراد مشمول کریمه ( ویل للمطففین ) نمیشوند ؟؟!!
  2 آیادر کشور ایران اسلامی ما ( ام القراء ممالک اسلامی ) موضوع کار کردن و “برو کار می کن مگو چیست کار” همانند بسیاری دیگری از مسایل و مباحث در حد حرف و شعار دادن های روزمره باقی مانده و یا اینکه کاری برای نهادینه کردن آن انجام می شود ؟؟
  با احترام و ارزوی صداقت در رفتار . گفتار و کردار همگان – اینشاالله

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 + 9 =