خانه / اخبار کوتاه / گردهمایی روسای هیئت های تیراندازی شهرستانها، باشگاهها و کمیته های تخصصی استان فارس۱۴۰۲ برگزار شد

انتصاب فرماندار جدید شیراز

در مراسمی با حضور معاون استاندار فارس، محمدرضا تدین به عنوان سرپرست فرمانداری شیراز منصوب و از زحمات جواد زرین کلاه فرماندار پیشین تقدیر شد.

به گزارش نگاه فارس/ کمال فیروزآبادی دیروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید شهرستان شیراز اظهار کرد: ورود به دستگاه دیپلماسی باید با روحیه بسیجی، جهادگونه و برای تامین منافع مردم وملت انجام شود.
فرماندار سابق شیراز جمع آوری معتادن و متکدیان، ممنوعیت حمل سلاح سرد، طرح ارتقا نظم اجتماعی، ساماندهی خودروهای مسافربر شخصی، طرح ورزش، طرح حفاظت از منابع طبیعی، مدیریت بحران و ساماندهی جاده دو کوهک را از مهمترین برنامه ها و کارهایی عنوان کرد که در دوره مدیریتی خود اجرا شده است.
سرپرست جدید فرمانداری شیراز نیز در این مراسم اظهار کرد: رسیدگی به امور مردم جزو وظایف وزارت کشور و مجموعه دستگاه‌های این شهرستان است.

محمدرضا تدین در مراسم معارفه خود تامین امنیت اجتماعی در شیراز را از مهمترین برنامه های خود عنوان کرد و گفت: تامین امنیت در جامعه وظیفه ای است که برای تحقق آن باید سایر دستگاه‌ها و مردم همکاری داشته باشند.
در این مراسم، از زحمات جواد زرین کلاه در مدت تصدی خود بر فرمانداری شیراز تقدیر و محمدرضا تدین به عنوان سرپرست این ارگان منصوب شد.

به گزارش تسنیم، جواد زرین کلاه، فرماندار پیشین شیراز با حکم وزیر کشور به عنوان مدیر کل امنیتی وزرات کشور منصوب شده است.

درباره‌ی فداغ نيوز

4 نظر

 1. فداغ نیوزمعلوم نیست کی هستی وچی هستی وسوادت درچه حدهستش که اینطوری مینویسی وطوردیگه ای نگاه میکنی
  اومدی نوشتی سرپرست بعدتومیگی فرماندارروگذاشتن ومعلوم شدواقعاکه
  تواینطوری میخای ازحقوق یه فداغی حمایت کنی اون هم حاج احمدراستی
  فداغ نیوز: سلام مجدد به خودم . این خبر در نگاه فارس منتشر شده و ما انعکاس داده ایم . ما مخلص آقای راستی هستیم وتوانایی ایشان بر کسی پوشیده نیست و ما آرزو داشتیم که این مهم محقق شود و ایشان فرماندار شیراز شود ولی به دلایلی خودشان این سمت را قبول نکردند . ما در همان لحظه اول متن انتساب ایشان را به عنوان فرماندار شیراز آماده کرده بودیم ولی با تماسی که همکاران ما با ایشان داشتند این خبر را رد کردند و ما هم از انتشار آن خوداری کردیم .

 2. اقاي راستي يك نيروي مردمي و مديري توانمند هست بندرعباس كه مديركل تعاون كار و رفاه اجتماعي بود واقعا از دل و جان از شركتهاي تعاوني در جهت پيشبرد اهدافشان حمايت ميكرد اميدوارم به حق امام حسين هر جا كه هست سالم باشه واقعا همانند يك پدر براي همه دلسوز بود ايكاش استاندار هرمزگان از وجود ايشان دوباره استفاده ميكرد

 3. جناب فداغ نیوز
  سرپرست منصوب شده نه فرماندار.جناب راستی منتظر تایید حکم خود از تهران میباشدوبا سپاه تسویه نماید.تاآنموقع فرمانداری شیراز با سرپرست اداره میشود.
  باتشکر

 4. راستی آزمایی

  پس راستی چه شد؟
  فداغ نیوز: حضور جناب آقای راستی در شیراز به عنوان فرماندار این شهرستان منتفی شد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 + = 11