خانه / اخبار کوتاه / فداغ جوان و محمدزینا فینالیستهای جام نوروز ۴۰۳ فداغ

اندیشه های کاندیداهای شورای فداغ جهت پیروزی درانتخابات

هر چه به روزهای پایانی تبلیغات نزدیکتر می شویم جنب وجوش کاندیداها هم بیشتر وبیشتر می شود .
هر کدام از کاندیداها به سلیقه ودلخواه خود در حال تبلیغ ورایزنی با افراد جهت جمع آوری هر چه بیشتر آراء می باشد .
آنچه تاکنون مشاهده نموده ایم رقابت سالم بین کلیه کاندیداها بوده است وبس .
تمام کوچه وخیابانها رنگ تبلیغات به خود گرفته است .
خبرنگار ما از بندرعباس گزارش داده است یکی از کاندیداها در نظر دارد با اجاره چند دستگاه اتوبوس طرفداران خود را مستقیما از بندرعباس به فداغ انتقال دهد تا بدینوسیله بر آرای خود بیفزاید .
البته این هم نمونه ای خواهد بود از هزاران نمونه تبلیغ .
ولی آیا افرادی که به وسیله این کاندید از بندرعباس به فداغ منتقل خواهند شد کلا به ایشان رای خواهند داد ؟
بعضیها هم مراسم خوراگ و شربت وشیرینی به راه انداخته اند تا بدینوسیله طرفدارانی را برای خود دست و پا کنند.
اما مردم فداغ ، فارغ از همه این تبلیغات ، فقط باید دنبال افراد اصلح باشند و قوم گرایی ومعیارهای دیگر را در این لحظه کنار بگذارند .
اگر خدای ناکرده ما مردم فداغ ، گول ساندیس و شربت وشیرینی را بخوریم ، مساوی خواهد بود با لااقل چهار سال دیگر درجا زدن .
خوشبختانه در این دوره از انتخابات ، افرادی کاندید شده اند که همگی از سطح سواد کافی بر خوردارند واین وظیفه ماست که از بین این عزیزان ، اصلح تر را انتخاب کنیم هر چند با وجود افراد تحصیل کرده در بین آنها ، این انتخاب ، انتخاب آسانی نخواهد بود .
به امید آبادانی و سر بلندی فداغ عزیز

درباره‌ی فداغ نيوز

2 نظر

 1. با سلام
  برادر عزیز شما ک اکنون خجالت زده اید و کاندیدای مورد نظرتان رای نیاورده چگونه انتظار دارید سخنانتان را دوباره بخوانید و به آن فکر کنید.
  شما که گفتید بخش فداغ آماده شده و منتظرند بعد انتخابات اعلام کنند پی چه شد آن وعده و حرفهایتان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  شما که گفتید تونل به پایان میرسد پس چه شد ادامه ی سخنانتان!!!
  شما خوب میدانید که آنها که این وعده ها راداده اند خوب قبلا میدانسته اند که هیچ کاری برای فداغ نشده است و نخواهد شد!!!!!!!! اگر وعده ای هم داده اند آنرا عملی خواهند کرد و پیگری میکنند.
  الان هم حرفی برای گفتن دارید یا میخواهید از کارهای نکرده شورا دفاع کنید؟؟؟!!!
  کاش کمی عاقلانه تر می اندیشیدید تا الان صحبت هایتان پوچ و تو خالی از آب در نمی آمد.
  شما را به خدا واگذار کردیم.
  به امید حق
  ن.ن
  فداغ نیوز:سلام دوست عزیز. ما فقط منعکس کننده ایم نه اجراکننده .اگر نوشته ایم تونل تا فلان تاریخ ساخت اون به پایان میرسه حتما مسئولی اونو گفته ما که اجراکننده نیستیم که بریم کار تونل را به اتمام برسونیم .شورای محترم هم اگر بودجه کافی در اختیار داشته باشه حتما کارها رو به پیش میبره واگه نداشته باشه شما بفرمایین بگین با دست خالی چیکار کنه .در ضمن خیلیها بما برچسب ضد شورا بودن میزنن چی شده که شما یکی مارو متهم به جانبداری از اون ارگان محترم می کنین. در اینجا بهتره ذکر این نکته یاداور بشم که ما حامی فداغ – حامی شورا – حامی مردم فداغ – حامی وجود فداغ و ما حامی همه کسانی هستیم که به هر طریق ممکن برای این دیار زحمت می کشن . موفق و پیروز باشین . منتظر حضور بعدی شما هستیم .ولی با الفاظ بهتر و سنجیده تر .
  ذکر این نکته مهم هم بگم که کاندیدای محترم من رای آورده اونم با آرای بالا ودر صدر همه کاندیداها

 2. فداغ ما

  سلام
  آقایون کاندیداچرا به هرقیمتی میخوایدطرفداربه دست بیارید.آیامیتونید واسه قداغ کاری بکنید؟شنیدیم یکی از کاندیداها گفته اگه انتخاب شدم نمیخوام کاری کنم تازه نمیخوام بذارم فداغ بخش بشه امافداغ بخش شده اما به خاطر انتخابات اعلام نشده این رو کشایی که رفتن دیدار مسولین اطلاع دارن.یکی از کاندیداها سوااتفاده کرده و گفته قداغ رو بخش میکنم.اینم بگم که تنلی که این همه براش هزینه شده هیچ وقت ولش نمیکنن توی اون جلسه در موردش حرف زدن و گفتن قرار هست ادامه بدن که اون کاندید دوباره گفته میخوام تکمیلش کنم.آقای کاندید لطف کن وعده جدید بده اینا که داره تموم میشه فک نکن مردم اطلاع ندارن.انشاالله کسانی بیان که زحمت کش ودلسوزن و…

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 8 = 10