خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروز ۴۰۳ فداغ و صدرنشینی تیم محمد زینا با گلباران تیم مهدیه بیرم

اهداء 300 جلد کتاب به کتابخانه مهدیه فداغ

شورای اسلامی فداغ در اقدامی فرهنگی 300 جلد کتاب به کتابخانه مهدیه فداغ اهداء کرد.

شورای اسلامی فداغ در راستای اقدامات فرهنگی خود ، به مناسبت روز کتاب ، 300 جلد کتاب به مبلغ تقریبی 50/000/000 ریال به کتابخانه مهدیه فداغ اهداء کرد.

این مبلغ از منبع اعتبارات شورای اسلامی فداغ ، و جهت تجهیز کتابخانه مهدیه ، به کتابهای نوین و روز ، پرداخت شده است

IMG-20151115-WA0049 IMG-20151115-WA0058 IMG-20151116-WA0034

 

درباره‌ی فداغ نيوز

یک نظر

 1. محسن فتحی

  مسولین عالی رتبه فداغ لطفا بخوانید

  کتابخانه فداغ یک زمانی مسولیتش دست افراد واقعا خوب و کاردرست(اقای علی رنجبر،ابراهیم مسلمی) بود که روزانه به انجا سرکشی میکردند که در ان زمان کتابخانه مهدیه خیلی برو و بیایی داشت که روز به روز بر علم جوانان و نوجوانان ،خواهران و برادران افزوده میشد من به عنوان یک جوان فداغی در سنوات گذشته چندین بار تصمیم به دیدن یا حتی بازدید از کتابخانه کرده ام که با بی توجهی مسولین شاهد تعطیلی کتابخانه بوده ام و الان به نظر من این 5میلیون تومن که پرداخته اند و کتاب خریده اند کاملا در صورت تعطیلی کار بیهوده میباشد.
  من از شما مسیولین خواهشمندم فقط و فقط با پرداخت هزینه ناچیز که حتی با رایزنی با اداره اوقاف هم قابل اجرا میباشد به فکر یک مسول قابل اعتماد برای کتابخانه باشید و دوباره ان مکان کاملا علمی و فرهنگی را راه اندازی نمایید.
  امیدوارم که هرچه زودتر کتابخانه فداغ به مرکز تجمع جوانان در زمینه های علمی و فرهنگی و هنری تبدیل شود و شاهد استفاده مکرر از کتاب ها باشیم.

  یک زمانی در کتابخانه فداغ سر یک جلد کتاب دعوا میشد.

  باتشکر و قدردانی فراوان از افرادی که جهت ترقی فداغ تلاش میکنند و تشکر از افرادی که جهت بالا بردن سطح آگاهی افراد جامعه کتاب های مختلفی را تهیه کرده اند.

  با تشکر محسن فتحی فداغ

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 3 = 9