خانه / اخبار کوتاه / مسابقات فوتسال دانش آموزان منطقه فداغ ویژه ایام الله دهه مبارک فجر

اوقات فراغت دانش آموزان فداغ، دغدغه ای که بدان توجه نمی شود

غني سازي اوقات فراغت دانش آموزان و برنامه ريزي صحيح، اصولي و هدفمند براي هدايت رفتاري و شكوفا كردن استعدادهاي خدادادي اين عزيزان از مهم ترين اركان فلسفه وجودي نظام تعليم و تربيت است .

فضاي مدرسه هر چند هم از امکانات پرورش و مربيان کار آمد برخوردار باشد به تنهايي نمي تواند سکوي نيازهاي رواني و تربيتي کودکان، نوجوانان و جوانان باشد.
دانش آموزان همواره ساعاتي را در مدرسه به تحصيل علم مي پردازند و بخش ديگري از اوقات خود را در خانه و والدين مي گذرانند.

بخش از پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان فداغی!!!

زمان ديگري نيز وجود دارد که سازندگي و يا بهم ريختن شخصيت آنان نقش چشمگيري دارد و آن زماني است که دانش آموزان همواره ساعاتي را نه در مدرسه و نه در خانه اند و به اصطلاح در اوقات فراغت خود بسر مي برند لذا در مقوله کردن و غني سازي اوقات فراغت دانش آموزان هميشه سؤالاتي نظير غني سازي اوقات در کجا، چگونه و زير نظر چه کساني و با استفاده از کدام امکانات و بر اساس چه بر نامه اي و چه مصالحي… به ذهن والدين گرامي و افراد مختلف جامعه خطور مي کند و همواره يافتن پاسخ براي اينگونه سؤالات کار آساني نيست.

آیا در واقع فداغ ما از چنین امکاناتی بر خوردار می باشد تا جوابگوی اوقات فراغت دانش آموزان باشد .

آیاوالدین محترم توجه کرده اند که فرزندانشان اوقات فراغتشان را چگونه سپری می کنند .

آیا دانش آموزان و والدین محترم آنها می دانند که اوقات فراغت فرزندانشان چه نقش اساسی در روند زندگی آینده اشان ایفا می نماید .

آیا مسئولین ما امکانات کافی و لازم جهت استفاده دانش آموزان عزیز پدید آورده اند ؟

به نظر شما دانش آموزان عزیز فداغی با توجه به کمبود امکانات جهت پر کردن اوقات فراغت خود ، جهت پر کردن این خلاء باید به چه کاری روی آورند .

 

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 8 = 10