خانه / اخبار کوتاه / نتایج مسابقات جام نوروزی فداغ و گلباران میزبان در شب درخشش تیم عمادشهر

ايران مقابل آنگولا هم به تساوي رسيد

تيم ملي فوتبال ايران در آخرين ديدار تدارکاتي مقابل آنگولا به تساوي دست يافت.

تيم ملي فوتبال ايران در سومين و آخرين ديدار تدارکاتي اردوي اتريش، از ساعت 16:30 امروز (جمعه) برابر تيم آنگولا به ميدان رفت که اين ديدار با تساوي يک بر يک خاتمه يافت. سيلوا دقيقه 42 براي آنگولا و کريم انصاري‌فرد دقيقه 57 براي ايران گلزني کردند.

ايران در اين ديدار با ترکيب اوليه دنيل داوري، حسين ماهيني، مهرداد بيت آشور، محمدرضا خانزاده، احمد آل نعمه، احسان حاج صفي، جواد نکونام، قاسم حدادي‌فر، اشکان دژاگه، کريم انصاري‌فرد و سردار آزمون به ميدان رفت.
images

در اين نيمه، ايران دروازه آنگولا را زير فشار قرار داد و مانند ديدار برابر مونته‌نگرو سمت راست نقطه اصلي طرح ريزي حملات تيم کشورمان بود. دقيقه 23 بازي سردار آزمون و يک دقيقه بعد جواد نکونام دچار مصدوميت و ناچار به ترک زمين شدند که رضا حقيقي و قوچان نژاد جايگزين آنها شدند.

جواد نکونام در اين ديدار بازوبند کاپيتاني زرد رنگ به دست خود بسته بود و بعد از مصدوميتش، بازوبند کاپيتاني به احسان حاج صفي رسيد.

دقيقه 42 برخلاف جريان بازي آنگولا با استفاده از تک فرصت ايجاد شده بر روي ضربه ايستگاهي به گل رسيد. سيلوا در اين دقيقه ضربه ارسالي را بر روي غفلت مدافعان و داوري با ضربه سر وارد دروازه ايران کرد تا نيمه نخست با يک گل به سود آنگولا خاتمه يابد.

در ابتداي نيمه دوم بختيار رحماني جايگزين اشکان دژاگه در ترکيب تيم ملي ايران شد و در دقيقه 48 هم دروازه آنگولا را گشود اما داور قبل از آن خطاي اين بازيکن بر روي مدافع آنگولا را اعلام کرده بود. لحظاتي بعد رضا حقيقي هم با بازيکن آنگولا و هم با کريم انصاري فرد برخورد سختي داشت که حاصلش کارت زرد براي حقيقي و مصدوميت جزيي انصاري‌فرد بود.

حرکت ديدني احسان حاج صفي و پاس دقيق او به کريم انصاري‌فرد سبب شد تا اين بازيکن دقيقه 57 بازي را به تساوي بکشاند. کريم انصاري‌فرد لحظاتي بعد از اين گل با بازيکن آنگولا درگيري پيدا کرد که حاصل آن يک کارت زرد براي روبن بازيکن حريف بود.

دقيقه 64 رضا قوچان‌نژاد يک فرصت خوب گلزني را از دست داد و يک دقيقه بعد سوشا مکاني جايگزين دنيل داوري در دروازه تيم ايران شد. دقيقه 70 مهدي شريفي جايگزين کريم انصاري‌فرد شد و دو دقيقه بعد قوچان نژاد در محوطه شش قدم توپ را تقديم دروازه‌بان آنگولا کرد.

دقايق پاياني حملات تيم ايران افزايش يافت و حتي مهرداد بيت آشور و احمد آل نعمه مدافعان تيم ملي صاحب موقعيت شدند اما نتوانستند از اين فرصت‌ها استفاده کنند. در نهايت اين ديدار هم با تساوي خاتمه يافت تا ايران با هت تريک مساوي به اردوي اتريش خاتمه دهد.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 + 6 =