خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

باخت سنگین تیم فوتسال فداغ دریک بازی تدارکاتی

تیم فوتسال  شهید قاسمنژاد فداغ در یک بازی تدارکاتی  شکست سنگین 11-9 را پذیرفت .

تیم فوتسال شهید قاسمنژاد فداغ که برای  دو بازی تدارکاتی  در بندرعباس به سر می برد از ساعت  22.30 دقیقه امشب و در سالن ورزشی  ابومسلم ،  برابر تیم حرفه ای فوتسال آیندگان بسیج بندرعباس قرار گرفت و با نتیجه پر گل 11-9 مغلوب این تیم شد .

دراوایل نیمه اول این بازی تیم فوتسال فداغ حرفی برای گفتن نداشت و این تیم آیندگان بود که توپ و میدان را در دست داشت وبا زدن 4 گل درهمان ابتدای بازی قدرت خود را به رخ تیم فوتسال فداغ کشید.

در اوخر نیمه اول  یاران تیم فوتسال فداغ به خود آمدند و با حرکات تکنیکی مهدی جوشن و گلهای رضا زاده روحیه را به یاران تیم خود باز گرداند و توانستند نیمه اول را با نتیجه 6 بر 4 به پیروزی برسند .

در حالی که در اواسط نیمه دوم هم  تیم فوتسال فداغ ، پیروز میدان بود باز این حرفه گری تیم آیندگان بود که به یاری این تیم آمد تا مجددا با گلهای پی در پی خود، شکست سنگین 11-9 را بر تیم فوتسال فداغ ، تحمیل نماید .

حواشی این بازی  : امشب نسبت به بازی اول تیم فوتسال فداغ که در برابر تیم  دیده بان بر گزار گردید تماشاگران بیشتری به سالن آمده بودند.

بر خلاف اعلام قبلی که قرار بود بازی راس ساعت 22 بر گزار گردد این بازی با تاخیر نیم ساعته و در ساعت 22.30 بر گزار گردید .

نبود تدارکاتچی همراه تیم فوتسال فداغ باعث شده بود بازیکنان تیم  برای نوشیدن آب ، به بیرون از سالن بروند .

در این بازی علارغم اینکه تیم آیندگان میزبان بود اما اثری از میزبانی دیده نمی شد حتی آب هم در اختیار اعضای تیم فوتسال فداغ قرار ندادند .

تمرین تیم فوتسال آیندگان ، تماشاگران را به وجد آورده بود .

بازی  تکنیکی مهدی جوشن  و حرکات پابه توپ رضازاده ، بیشتر از هر چیزی به چشم می آمد .

نم

یث

اص

بفف

بقی

ثق

چج

حخ

خه

شض

 

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 5 = 8