خانه / اخبار کوتاه / برتری نماینده فداغ در دومین روز از مسابقات جام نوروز ۱۴۰۳

بازدیدمدیر کل کمیته امداد فارس ازکمیته امداد شهرستان گراش

در ادامه بازدیدهای گروهی از کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان های استان فارس، کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان گراش میزبان مدیر کل این نهاد و هئیت همراه بود.
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد شهرستان گراش در این دیدار علی الهیاری همراه با معاونین و روسای ستادی از واحداهای اداری و حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان گراش بازدید و ضمن دیدار با کارکنان از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی این مدیریت به مددجویان و نیازمندان قرار گرفتند.
002(1)
در این دیدار احمد رستم مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان گراش ضمن خیر مقدم به مدیر کل و همراهان به تشریح فعالیتهای یک سال گذشته شهرستان و ظرفیت های موجود در آن پرداخت و برخی مشکلات و موانع را جهت ارائه طریق توسط مدیر کل ارائه کرد.

مدیریت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان گراش:یکی از استانداردترین مدیریت ها در استان است

علی الهیاری در این دیدار مدیریت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان گراش را یکی از استاندارد ترین مدیریت ها در استان عنوان کرد وگفت : با توجه به منویات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال جدید به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی رسالت کمیته امداد امام خمینی (ره) را بسیار خطیر توصیف کرد.

001

وی اظهار امیدواری کرد: با وجود پتانسیل موجود در منطقه کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان گراش خدمات قابل توجهی جهت تسکین آلام دردمندان و نیازمندان و کمک به معیشت خانواده ها و توانمندسازی آنان به عمل آید.

درباره‌ی فداغ نيوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


4 + = 10